Pebble přináší líbivé hodinky Cosmos Vault za rozumné peníze

Pebble přináší líbivé hodinky Cosmos Vault za rozumné peníze
2023-05-26T18:30:43+02:00
• 26. 5. 2023

Zdroj: Pebble

Trh s chytrými hodinkami v poslední době hodně zásobovala známá firma Pebble, která i nadále pokračuje s rozšiřováním nabídky. Dnešní představení se přímo týká novinky nesoucí název Cosmos Vault a za velmi přijatelnou cenovku dostanete spoustu užitečných funkcí včetně prémiového designu. Celý dojem u zařízení kazí zřejmě jen omezená dostupnost.

Ověřená klasika

Kovové pouzdro zabírá 1,43palcový AMOLED displej s jasem až 600 nitů nebo populární funkcí Always-on Display. Dále je k němu připojený řemínek vyrobený ze slitiny kovu. Kromě dotykového displeje k ovládání slouží také jedno fyzické tlačítko a otočná korunka – vše na pravé straně. Dovnitř si našla cestu 240mAh baterie zajišťující výdrž maximálně 7 dnů při plném nabití.

pebble cosmos vault 4 2000x2000x pebble cosmos vault 5 1440x1440x pebble cosmos vault 6 1440x1440x

Zdroj: Pebble

Senzor v zadní části dokáže měřit tepovou frekvenci, okysličení krve (SpO2) či monitorovat spánkovou aktivitu. Navíc ženy může potěšit sledování menstruačních cyklů. Integrovaný mikrofon, reproduktor ve spojení s Bluetooth 5.0 přináší možnost telefonování bez potřeby vytažení spárovaného zařízení. Proprietární systém obsahuje historii hovorů a vlastní ciferník na jejich vytáčení.

Netřeba asi zmiňovat základní funkce, jako je počasí, budík, svítilna, spoušť fotoaparátu, notifikace nebo hlasoví asistenti (Siri, Google Assistant). Naopak pozornosti nesmí ještě uniknout přes 100 sportovních režimů, hromada ciferníků a například upozornění na dlouhé sezení.

Do prodeje pomalu vstupují tři barevné varianty (černá, růžové zlato, stříbrná) za bezkonkurenční cenu v přepočtu od 798 Kč.

pebble cosmos vault 3 2000x2000x pebble cosmos vault 2 1440x1440x pebble cosmos vault 1 1440x1440x

Zdroj: Pebble

Zdroje: pebblecart.com, gizmochina.com, fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat