reklama

Realme 11 Pro na prvních fotkách, chystá se i plus verze

Realme 11 Pro na prvních fotkách, chystá se i plus verze
2023-04-02T13:35:56+02:00
• 2. 4. 2023

Realme 10 Pro; Zdroj: Realme

V listopadu Realme představilo své nejnovější modely 10 Pro a 10 Pro+, ale již nyní je v přípravě nová generace. Dozvídáme se totiž o existenci modelů Realme 11 Pro a Realme 11 Pro+.

Realme 11 Pro a Realme 11 Pro+

Mobilní telefony aktuálně prochází certifikačním procesem v Číně, díky čemuž se objevují první fotky základní verze Realme 11 Pro. Jak je vidět, zadní strana opět projde změnou. Foto modul více připomíná mobily od Huawei případně Honor, kde je používám tento kulatý design. Kromě toho se dočkáme i změny u Realme 11 Pro. Zatímco Realme 10 Pro měl rychlý LCD panel, Realme 11 Pro nabídne AMOLED technologii, také se 120Hz frekvencí.

Realme 11 Pro rear 960x640x

Zdroj: gizmochina (se souhlasem)

Baterie by měla mít kapacitu 4800 mAh, přičemž očekáváme rychlé nabíjení, možná kolem 100 W. Zatím nevíme, jaký procesor bude použit, ale odhadujeme, že Realme sáhne po nějakém z řady Dimensity od Mediateku. Realme 11 Pro bude v mnoha variantách. Dle spekulací základní verze nabídne 6 GB RAM, ale mají se objevit i s vyšší velikostí, dokonce až 16 GB. To samé se má týkat i úložiště, kde máme očekávat i 1TB variantu.

Přední foťák bude mít 16 MPx, zadní sestavě bude asi dominovat 100MPx senzor, který bude doplněn o další dva 2MPx snímače. U verze Realme 11 Pro+ se má objevit 200MPx foťák, vyšší kapacita baterie a zřejmě i rychlejší nabíjení. K představení novinek by mělo dojít již v tomto měsíci a následně se mají dostat i do Evropy.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat