reklama

Google umožní hovořit s jeho AI jako s člověkem

Google umožní hovořit s jeho AI jako s člověkem
2023-04-08T13:35:01+01:00
• 8. 4. 2023

Zdroj: GSMArena (se souhlasem)

2

Google přichází s další novinkou, která jistě zaujme mnoho uživatelů. Nově bude možné interagovat se svým hlasovým asistentem pomocí konverzace, tedy jako byste mluvili s člověkem. Tuto novou funkci již Google testoval a brzy bude k dispozici pro veřejnost.

Google má plány s AI jasné

Jak to funguje? Stačí jednoduše stisknout tlačítko „Hovořit s asistentem“ na obrazovce svého smartphonu a začít s asistentem komunikovat. To umožní uživatelům položit otázky a asistent bude moci odpovědět prostřednictvím konverzace.

Nová funkce bude mít mnoho výhod. Uživatelé budou moci klást otázky svému asistentovi bez nutnosti ručně vyhledávat odpovědi, což ušetří spoustu času. Asistent bude schopen zodpovědět otázky rychle a efektivně, což umožní uživatelům řešit problémy a úkoly rychleji a efektivněji. Navíc bude možné plánovat schůzky a nastavovat budíky pomocí hlasových příkazů.

Google si samozřejmě dává pozor na bezpečnost uživatelů. Všechny konverzace budou šifrovány, což zajišťuje ochranu soukromí a citlivých dat uživatele.

People working max 1300x1300 transformed 2600x1120x

Zdroj: Google

Funkce bude nejprve k dispozici pro anglicky mluvící uživatele a později se bude postupně rozšiřovat na další jazyky. Zatím však není známo, kdy bude funkce dostupná pro všechny uživatele.

Tato nová funkce ukazuje, že Google se neustále snaží přinášet inovativní řešení a reagovat na potřeby uživatelů. Nová funkce přináší nový rozměr interakce mezi uživatelem a asistentem a usnadní mnoho každodenních úkolů.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Pavel Karoly

10. 4. 2023, 12:02

Tak jako vždy to bude rok testovat pro anglicky mluvící v Americe. A pak bude následovat angličtina v Anglii, pak pro anglicky mluvící v Číně anglicky mluvící v Koreji anglicky mluvící v Africe a až skončí s angličtinou tak budou následovat všechny typy čínštiny korejštiny němčiny francouzštiny až po nějaké křováčtiny.
A o tom že by někdy přišla i čeština se bude u nás zase jen psát 😆

David Rezac

9. 4. 2023, 22:05

Jo určitě. 🤔pět let to bude testovat a než to sem dojde tak to zařízne mam své zkušenosti a proto jsem se třeba už z principu preventivně vysral třeba na stadii takže nezájem Googlu už nevěřím

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat