Vivo chystá základní model Y11 (2023)

Vivo chystá základní model Y11 (2023)
2023-03-08T19:30:54+02:00
• 8. 3. 2023

Vivo Y11 (2019) | Zdroj: Vivo

Většina výrobců zaměřuje nejvíce svých telefonů na segment střední třídy a společnost Vivo není žádnou výjimkou, protože momentálně dokončuje dalšího typického zástupce. Tento model v nejbližším období poznáme přímo pod názvem Y11 (2023). Dnešní únik přibližuje první možné specifikace, přičemž ještě neznáme přesnější podobu zařízení. Ovšem vzhledem k jeho zaměření půjde o zcela obyčejnou novinku.

Základní vstupenka

Do přední části plánují nasadit 6,5palcový LCD displej s Full HD+ rozlišením. Nastavení selfie kamerky sice neznáme, ale můžeme očekávat tradiční „Waterdrop“ výřez. Předchůdce v podobě Y11 (2019) běžel pod taktovou Qualcommu a zde čínský producent připravuje výměnu za tchajwanský MediaTek. K 4GB operační paměti RAM se navíc virtuálně přidá 4 GB.

Uživatelská data pojme úložiště o velikosti 128 GB, kde se asi objeví i slot pro paměťovou microSD kartu. Článek baterie s kapacitou 5 000 mAh potěší technologií rychlého 18W nabíjení. Použitý polykarbonát u zadní části jen potvrzuje domněnku o levném telefonu. Vše prozatímně uzavírá operační systém Android 13 nebo 3,5mm audio konektor.

K dispozici budou maximálně tři barevné verze za prodejní cenu do 3 200 Kč. Do celosvětového prodeje má vstoupit během příštího měsíce a na domácí půdě se dočkají o měsíc dřív.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat