reklama

Nový Home Pod dorazí příští rok a bude pravděpodobně vybaven 7palcovým displejem

Nový Home Pod dorazí příští rok a bude pravděpodobně vybaven 7palcovým displejem
2023-03-13T16:30:32+02:00
• 13. 3. 2023

Zdroj: MacRumors

Známí tipér a analytik Ming-Chi Kuo se podělil o své nejnovější informace týkající se nové generace zařízení Apple Home Pod pro chytrou domácnost. Příští generace Home Podu by měla přijít s výrazným vylepšením a v podobě 7palcového displeje.

Nový Home Pod by mohl obdržet displej

Nový Home Pod by měl být uveden příští rok a tou nejzajímavější novinkou by měl 7palcový displej, který přinese vylepšení funkcí a hlubší integraci do ekosystému chytrých zařízení od Applu. Výhradním dodavatelem displejů pro Home Pody příští generace by měla být společnost Tianma Microelectronics.

gsmarena 001 1200x675x

Zdroj: GSM Arena

Podle Kua by společnost Tianma Microelectronics měla být rovněž dodavatelem displejů pro iPady. V minulosti se také objevily další informace o tom, že by budoucí Home Pod mohl obsahovat tvOS, díky čemuž by zařízení mohlo přijít s vestavěnou kamerou a Face Time, čímž by Home Pod přišel na trh jako inteligentní domácí reproduktor.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim