reklama

Ikea představila malý bluetooth reproduktor Vappeby, je levný a vydrží dlouho

Ikea představila malý bluetooth reproduktor Vappeby, je levný a vydrží dlouho
2023-03-17T19:43:54+02:00
• 18. 3. 2023

Zdroj: Ikea

1

Ikea představila další přírůstek do rodiny bluetooth reproduktorů Vappeby. Jedná se o malý přenosný reproduktor, který přichází s nízkou cenou a dlouho výdrží na jedno nabití.

Malý reproduktor Vappeby od Ikea

Ikea říká, že tento přenosný reproduktor vydrží hrát až 80 hodin na jedno nabití. Toho ale lze dosáhnout za předpokladu, že nebude překročena hlasitost na více než 50 %. Při vyšší hlasitosti se výdrž samozřejmě sníží. A aby toho nebylo málo, vyjde na 15 dolarů, což v přepočtu činí zhruba 340 korun. Reproduktor je vybaven certifikací IP67, která mu zajistí voděodolnost při ponoření do vody až na 30 minut a také odolnost proti prachu. Bude tedy vhodným společníkem i při outdoorových aktivitách.

vappeby 686x686x

Zdroj: Ikea

Reproduktor Vappeby váží pouhých 170 gramů a bude k dispozici barevných variantách černá, červená a žlutá. Jeho kompaktní rozměry zhruba 5 x 7,5 centimetrů ho předurčují k tomu, aby ho bylo možné brát kamkoliv, díky poutku ho bude možné i zavěsit. Pokud si budete chtít užít stereo poslech, je možné spárovat dva reproduktory Vappeby navzájem. Nabíjení pak probíhá přes USB-C kabel, který ale údajně není součástí balení. Reproduktor je v tuto chvíli dostupný v omezené míře ve vybraných regionech, celosvětově dostupný by pak měl být v během dubna.

Zdroj: neowin.net

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Irena Savlova

18. 3. 2023, 11:07

Zdravím, nikde jsem nenašla výstupní výkon reproduktoru, nevíte jaký je? Díky

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat