reklama

Google Chat zjednodušuje vytvoření skupinového chatu

Google Chat zjednodušuje vytvoření skupinového chatu
2023-01-13T22:15:56+01:00
• 14. 1. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google se konečně rozhoupal a začal se více starat o komunikační platformy. Už zde není několik služeb, které si mezi sebou konkurují. Dá se říci, že hlavní službou pro textovou komunikaci je Google Chat. Právě zde jsme se dočkali jednoho užitečného zjednodušení, aspoň co se týče webové verze.

Chat a skupiny

Do této chvíle bylo vytvoření skupinového chatu ve webové verzi Google Chatu na několik kliknutí. První jste museli vytvořit novou skupinu a pak do ní nahnat jednotlivé uživatele. Google tentokrát se snažil zjednodušit systém. Proto odebírá samotnou položku Zahájit skupinovou konverzaci.

Místo ní zde nebude jiná položka nebo systém. Jednoduše vyberete jeden kontakt a pokud bude chtít zahájit konverzaci s více lidmi, vyberete další kontakty. Při větším výběru dojde k automatickému vytvoření skupinové konverzace.

simpler chat creation 1276x796x

Zdroj: Google

Jde tedy spíše o zjednodušení systému a přidání funkce, která je u jiných služeb poměrně běžná. Co se týče Prostorů, zde se nic nemění. Změna se začne objevovat již tento týden, ale může trvat nějakou dobu, než se dostane na vaše zařízení.

Zdroje: workspaceupdates.googleblog.com, androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim