reklama

Vodafone odhalil druhý vánoční dárek pro předplacenkáře. Kromě toho je v prodeji i limitovaná Zlatá karta komerční článek

Vodafone odhalil druhý vánoční dárek pro předplacenkáře. Kromě toho je v prodeji i limitovaná Zlatá karta [komerční článek]
2022-12-06T14:37:17+02:00
• 6. 12. 2022

Ode dneška si majitelé předplacených karet mohou rozbalit v pořadí druhý dárek ze čtyř, které pro ně Vodafone před Vánoci přichystal. Jde o limitovanou edici s názvem Vaše karta, která za pořizovací cenu 399 korun přináší na celý půlrok balíček neomezeného volání v síti Vodafonu a 1,5 GB dat měsíčně. Vedle vánoční akce je v prodeji ještě jedna novinka, a to Zlatá karta. K dostání bude do vyprodání zásob a nabízí velmi zajímavé parametry.

Vánoční nabídku pro držitele předplacených karet spustil Vodafone 24. listopadu a naděluje v ní hned čtyřikrát. Po prvním dárku si dnes, tedy od 5. prosince, mohou zákazníci na speciální webové stránce vodafone.cz/vanoce-s-predplacenkou rozbalit druhý.

Vodafone Zlata karta 1654x1417x

Jde o limitovanou edici s názvem Vaše karta, která je dostupná pouze online. Za pořizovací cenu 399 korun majitel získá na celý půlrok balíček neomezeného volání v síti Vodafonu a 1,5 GB dat měsíčně. K tomu navíc 50 korun kreditu do začátku. Po půl roce se balíček automaticky obnoví už za standardních podmínek, tedy 139 korun měsíčně.

„Naše nová speciální karta přináší zákazníkům půl roku bezstarostného volání v naší síti aktomu datový objem 1,5 GB měsíčně, který je dostatečný na každodenní používání mobilního připojení. Karta tak může být ideálním vánočním dárkem třeba pro vaši babičku. Nebo ji pořiďte svým dětem, třeba i do dětských chytrých hodinek, a budete mít jistotu, že se vám vždy dovolají,“ říká Josef Bína, který má segment předplacených karet ve Vodafonu na starost.

V příštích týdnech budou na webu vodafone.cz/vanoce-s-predplacenkou představeny další vánoční nabídky, proto se vyplatí stránku pozorně sledovat. Přesné podmínky pro využití akcí jsou zde.

Zlatá karta v prodeji do vyprodání

Čerstvě je v prodeji i Předplacená karta 30: edice Zlatá karta. Obsahuje 100 korun kreditu a balíček 6 GB dat plus neomezené SMS v síti Vodafonu s 50% slevou na půl roku, takže zákazník místo 349 zaplatí jen 175 korun měsíčně. K balíčku přitom čeká každý měsíc v samoobsluze Můj Vodafone na zákazníka 5 GB dat navíc zdarma.

Celkem může se Zlatou kartou za 175 korun měsíčně využít celých 11 GB dat.

Pořizovací cena Zlaté karty je 200 korun, v prodeji je do vyprodání zásob jak on-line na eShopu, tak i ve značkových prodejnách nebo u partnerů Vodafonu.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat