reklama

Vánoční sleva na licence Microsoft u SCDkey. Windows 10 Pro jen za 350 Kč sponzorovaný článek

Vánoční sleva na licence Microsoft u SCDkey. Windows 10 Pro jen za 350 Kč [sponzorovaný článek]
2022-12-16T06:00:33+01:00
• 16. 12. 2022

Scdkey.com nabízí slevu 25 % na klíče k produktům Microsoft. Tato vánoční akce zahrnuje klíče k Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019, s ještě nižšími cenami pro kombinace těchto produktů. Chcete-li využít této slevy, použijte kód DT25 na webových stránkách Scdkey. Nezapomeňte navštívit webové stránky obchodu scdkey.com, kde naleznete spoustu dalších klíčů z různých softwarů pro váš počítač, například klíč pro Windows 10 za neodolatelnou cenu.

cover1 1600x700x

Slevy na Windows 10 a MS Office při předvánočním výprodeji

Během slevové akce si můžete pořídit operační systém Windows 11 Pro za skvělou cenu 480 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za neuvěřitelných 350 Kč. Listopadová nabídka licenčních klíčů za bezkonkurenční ceny je k dispozici pouze v internetovém obchodě Scdkey.com. Pokud se nezajímáte o produkty Microsoft, můžete si také koupit řadu her a počítačového příslušenství, jako jsou myši a mechanické klávesnice.

Scdkey product page christmas day 1139x547x

Vánoce přináší neodolatelné ceny

Nákup v tomto obchodě je bezpečný a pokud by se vyskytl nějaký problém, podpora jej rychle a s ohledem na zákazníka vyřeší. Navíc je Scdkey známý pro své rychlé dodání zboží a profesionální přístup k zákazníkům. Ujistěte se, že navštívíte webové stránky obchodu a projděte si celou nabídku, abyste si mohli vybrat produkty, které jsou pro vás nejvhodnější. Slevový kód DT25 můžete použít při nákupu a získat tak ještě větší slevu. Nečekejte a nakupujte co nejdříve, protože tato akce je omezená časem a produkty se mohou vyprodat.

Veškeré zakoupené klíče jsou zcela legální, nemusíte se bát, že by se jednalo o tzv. šedý přeprodej. Klíče jsou originální, pochází od Microsoftu, nejsou nakupované z kradených karet. Nekalé praktiky s prodejem nekvalitních klíčů pro programy jsou typické pro prodavače, kteří klíče získali nekalou cestou, kde nemáte jistotu, že klíč dostanete, zda bude fungovat a zda bude fungovat dlouhodobě. Zde se bát žádných problémů nemusíte, vše je legální, čemuž odpovídá i cena. Nekalí přeprodejci nabídnou klíče například pro Windows kolem 200 Kč, zde za necelých 500 Kč dostanete klíč s jistotou, že jej kupujete od zavedeného prodejce s čistými praktikami.

SK DT25 22126 1200x675x

Pro získání slevy 25 % je potřeba v košíku zadat kupón DT25.

Obchod Scdkey navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin, PlayStation či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 25% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DT25. Nakupování u Scdkey je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@scdkey.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort je při nákupu je zaručen.

Keysbuff

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“ Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Keysbuff

Pokud jde o aktivaci sady Office, je situace ještě jednodušší. Stačí přejít na oficiální stránku produktu, případně otevřít program v počítači a poté se přihlásit pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč (který vám bude zaslán e-mailem po zaplacení zboží) do speciálního pole, zadejte svůj region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, měli byste být schopni stáhnout Office do svého počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví rovnou.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat