reklama

WhatsApp brzy spustí předplatné pro firemní profily

WhatsApp brzy spustí předplatné pro firemní profily
2022-10-12T13:30:40+02:00
• 12. 10. 2022

Zdroj: Dotekománie

Prémiové předplatné pro firemní profily na platformě WhatsApp je sice zatím stále ve fázi beta, ale pravděpodobně dojde k jeho spuštění.

Předplatné WhatsApp pro firmy

Firmy, které využijí prémiové funkce WhatsApp, budou moci čerpat veškeré výhody ušité na míru jejich potřebám. Znamená to, že pro běžné uživatele nebude mít placená verze WhatsApp pro firmy žádný významný přínos. Předplatné by mělo firmám přinést možnost přizpůsobení kontaktního odkazu. Tento odkaz bude možné měnit jednou za 3 měsíce a ostatním umožní lépe najít vyhledat a kontaktovat firmu bez nutnosti použít hledání podle telefonního čísla.

whatsapp business 2464x1502x

Zdroj: WatsApp

Placená verze také umožní připojení k účtu až pro 10 zařízení najednou. To jistě ocení firma, v rámci které se potřebuje připojit více zaměstnanců, aby mohly spravovat firemní WhatsApp účet. V rámci firemního účtu bude možné také uskutečnit až hovor se 32 účastníky. Jak již bylo řečeno, premium WhatsApp účet je zatím ve fázi beta, ke které má přístup pouze omezená část betatesterů. WhatsApp zatím neoznámil ani termín oficiální spuštění, ani cenu předplatného.

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat