reklama

Google představil nový hub pro Android 13, budete si v něm moci nastavit soukromí i zabezpečení

Google představil nový hub pro Android 13, budete si v něm moci nastavit soukromí i zabezpečení
2022-10-09T15:00:23+01:00
• 9. 10. 2022

Pixel 7; Zdroj: Google

Google v rámci včerejší akce, na které představil nové Pixely také přidal novinku v podobě nového centra v Androidu 13, kde bude možné pohodlně spravovat nastavení soukromí a zabezpečení.

Nové bezpečnostní centrum v Androidu 13

Google se zavázal, že to myslí s ochranou soukromí a zabezpečení vážně a proto se této oblasti věnoval v podobě nového centra v rámci operačního systému Android 13. Uživatelé zde naleznou nové akční karty, které upozorní na možná bezpečnostní rizika a rovněž zde uživatel obdrží informace, jak tato rizika eliminovat na minimum. Google sloučil zabezpečení a nastavení soukromí do jednoho místa.

image 1 1 1 840w 472hjpg 840x472x

Zdroj: Android Authority

Nové centrum by mělo přijít společně s novým Androidem 13. Jako první by jej měly obdržet Pixely a to někdy na konci tohoto roku. Google sdělil, že by toto nové centrum měly obdržet i další zařízení s Androidem. Vedle bezpečnostního centra by měly nové Pixely rovněž obdržet funkci VPN, která by měla bát zcela zdarma.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim