reklama

Realme se nechalo inspirovat u Applu a pracuje na svém vlastním Dynamic Island

Realme se nechalo inspirovat u Applu a pracuje na svém vlastním Dynamic Island
2022-09-23T19:30:41+01:00
• 23. 9. 2022

Zdroj: Apple

Ať jsou nové iPhony jakékoliv, co se musí nechat, je to, že nový prvek Dynamic Island, který nahradil klasický výřez, nebo chcete-li Notch, je prostě super. Jedná se totiž o prvek, který je fyzicky zapuštěn v displeji obsahující kameru a další senzory, který se ale dynamicky rozšiřuje podle toho, jakou aplikaci zrovna používáte.

Realme chce přijít se svým Dynamic Island

Dalo se čekat, že se touto revoluční novinkou nechají inspirovat výrobci telefonů s Androidem. Jako první se do toho pustila čínská značka Realme, která, jak se zdá, pracuje na své verzi Dynamic Island prvku. Společnost se rozhodla oslovit tvůrce a vývojáře, aby přišli s návrhy, jak by takový „Realme Island“ mohl vypadat.

realme island 800x450 800x450x

Zdroj: Realme

Tvůrci, kteří se rozhodnou k této výzvě přidat, se mohou registrovat na webu společnosti. Ta uvádí, že návrhy tvůrců nebudou přímo realizovány, ale budou brány jako zdroj inspirace, na základě které by se Realme rozhodlo, jaký směrem by se s vylepšením „průstřelu“ pro kameru mělo vydat.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim