reklama

Twitter asi nabídne statusy přímo na profilu

Twitter asi nabídne statusy přímo na profilu
2022-08-03T17:55:38+01:00
• 4. 8. 2022

Fotka od Souvik Banerjee z Unsplash

Sociální sítě jsou prostor pro jakékoliv vyjadřování názorů, pocitů nebo informací. Některé sítě nabízí i zveřejnění statusu u svého profilu, jiné jako Facebook nabízí tuto funkci přímo u příspěvku, aby bylo asi patrnější, jak se cítíte, pokud to nevyplývá přímo ze samotného příspěvku. Twitter se rozhodl testovat podobnou funkci.

Status

Nejedná se o nikterak velkou novinku. Jak již bylo napsáno, podobnou funkcionalitu najdete u mnohých služeb. V případě Twitteru se testuje varianta, kdy můžete ke svému příspěvku přilepit status navíc, aby bylo jasnější, jak se cítíte, co děláte nebo o čem je samotný příspěvek.

FYspVmPXEAAij14 1080x1920x FYspV68XoAEgsok 1080x1920x FYspWHDXgAINP8N 1080x1920x

Zdroj: @coolranchzaku (se souhlasem)

Sice to vypadá jako banalita a někteří ji mohou označit jako infantilní funkcionalitu, tak přímo tiskový mluvčí Twitteru uvádí, že takto lze například informovat sledující, že následné vlákno je o cestování, o nějakém tématu a podobně. Samotný status se následně objevuje hned pod uživatelským jménem u příspěvku.

Screenshot 24 587x421x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Jde ale zatím o test a není jisté, že se dostane mezi všechny uživatele. Do jisté míry si může najít uplatnění u vláken, tedy většímu počtu zveřejněných příspěvků k nějakému tématu. Twitter by ale možná mohl nalézt trochu lepší využití a možná i zobrazení.

Zdroje: twitter.com, twitter.com, techcrunch.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim