reklama

LG má čtveřici nových TWS sluchátek

LG má čtveřici nových TWS sluchátek
2022-08-12T10:20:45+02:00
• 13. 8. 2022

Zdroj: FoneArena

Produktová řada sluchátek Tone Free u jihokorejské společnosti LG se rozrůstá o čtyři nové modely. Zatímco první dvojice s označením T90 a T60 je zaměřena na široké spektrum uživatelů, tak zbývající dva zástupci v podobě TF7 a TF8 cílí přímo na sportovce. Každopádně si výrobce připravil kvalitnější zvuk, vylepšený design nebo více užitečných funkcí.

O třídu lepší

LG Tone Free T90 jednoznačně patří na vrchol nabídky a vysloužila si to díky řadě nových technologií, kde za zmínku především stojí řešení od Meridian Audio, Snapdragon Sound, Dolby Atmos s funkcí Dolby Head Tracking. Ta upravuje zvuk podle pohybu hlavy uživatele. Měniče vyrobené z grafenu rovněž promlouvají do kvality zvuku. Výbava ještě zahrnuje ANC, bezdrátové nabíjení či výdrž 9 hodin. V kombinaci s pouzdrem hrají celkem 27 hodin.

T90 1024x723x T60 1024x723x

LG Tone Free T90 a T60 | Zdroj: FoneArena

U Tone Free T60 vynikne hmotnost 5,6 gramů, přičemž si zachovaly měniče z grafenu, ANC a technologie od Meridian Audio. Maximální výdrž sluchátek činí až 29 hodin, ale najednou zvládnou slušných 9 hodin. Oba modely disponují UV zářením uvnitř pouzdra pro dezinfekci po každém použití.

Sluchátka Tone Free Fit TF7 a TF8 mají jedinečnou technologii SwivelGrip, kdy drží v uchu i při nejnáročnějších cvicích. Opět je k dispozici řešení z dílny Meridian Audio, ANC, UV čištění. Rozdíly tvoří delší výdrž baterie (10 hodin najednou nebo 30 hodin při postupném dobíjení), zvýšená odolnost podložená certifikací IP67. Model TF8 má navrch pouze v připojení k běžeckému pásu bez potřeby Bluetooth pomocí Plug & Wireless.

Celosvětový prodej spustí koncem tohoto měsíce za níže uvedené prodejní ceny.

  • Tone Free T90 – cca 5 520 Kč
  • Tone Free T60 – cca 4 800 Kč
  • Tone Free Fit TF8 – cca 4 776 Kč
  • Tone Free Fit TF7 – cca 4 392 Kč
TF8 1024x723x

LG Tone Free Fit TF8 | Zdroj: FoneArena

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat