reklama

Bezdrátová sluchátka Urbanista Phoenix přichází s dobíjecím pouzdrem na solární energii

Bezdrátová sluchátka Urbanista Phoenix přichází s dobíjecím pouzdrem na solární energii
2022-08-14T18:00:36+01:00
• 14. 8. 2022

Zdroj: The Verge (se souhlasem)

1

Značka Urbanista, která dodává bezdrátová sluchátka, není tak úplně rozšířenou v našich vodách. O to více je zajímavější to, s čím na trh s elektronikou přichází. Nové true wireless sluchátka Phoenix využívají pro dobíjení solární energii.

Bezdrátová sluchátka Urbanista Phoenix se solárním dobíjením

Sluchátka se solárním dobíjením od značky Urbanista nejsou prvním modelem. Na trhu se již minulý rok objevil model Los Angeles, který měl solární panel integrovaný v hlavovém mostu. Model Phoenix přináší solární dobíjení poprvé i pro bezdrátová sluchátka typu True wireless. Solární panel Powerfoyle je integrován do nabíjecího pouzdra a vyrobila je opět společnost Exeger. To, že se solární panel nachází na nabíjecím pouzdru dává smysl vzhledem k malým plochám na sluchátkách. To samozřejmě představuje nutnost myslet na to, aby bylo nabíjecí pouzdro vždy vystavenou slunečním paprskům.

Urbanista Phoenix Product Midnight Black 002 920x613x

Zdroj: The Verge (se souhlasem)

Sluchátka Urbanista Phoenix by měly poskytnout na jedno nabití až 8 hodin poslechu. V kombinaci s kapacitou baterie v nabíjecím pouzdře se pak dostáváme až na 32 hodin. V případě dobíjení přes solární panel by mělo pouzdro získat energii na 1 hodinu při vystavení pouzdra světelným paprskům na jednou hodinu. Stav nabíjení lze sledovat v mobilní aplikaci, která je ke sluchátkům dodávaná. Vedle stavu nabíjení je možné přizpůsobit například nastavení ekvalizéru, nebo možností dotykového ovládání. Sluchátka jsou rovněž vybavena certifikací IPX4, která sluchátkům zajistí ochranu před potem, ale i například deštěm při sportu.

Urbanista Phoenix Product Midnight Black 003 920x613x

Zdroj: The Verge (se souhlasem)

Sluchátka jsou samozřejmě vybavena USB-C portem, takže je bude možné bezpečně nabít klasickým způsobem. Sluchátka se také mohou pochlubit funkcí aktivního potlačení okolního šumu (ANC), který je doplněn funkcí, kdy je umožněn průchod zvuku z venku a nechybí ani možnost sluchátka připojit ke dvěma zařízením najednou. Sluchátka budou dostupná ve dvou variantách – černá a růžová. Sluchátka Urbanista Phoenix by měla být uvedena na trh ve čtvrtém čtvrtletí tohoto roku a jejich cenovka by se měla pohybovat na 149 eurech, což v přepočtu činí zhruba 3 600 Kč.

Zdroj: theverge.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

SticklerStickleru

15. 8. 2022, 10:22

Hezké, super ale ta krabička bude asi větší (nečekaně) no jak koukám.. :D

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat