reklama

Úkoly Google dostávají „hvězdičky“

Úkoly Google dostávají „hvězdičky“
2022-06-10T08:00:10+01:00
• 10. 6. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Nedávno jsme vás informovali o novince, která měla být v aplikaci a službě Úkoly Google snad už od spuštění. V tomto případě myslíme možnost opakování. Tentokrát jsme se dočkali další novinky, kterou bychom považovali u takové služby jako základní.

Úkoly Google dostávají možnost opakování

Označte si jako oblíbené

Google informoval na svém blogu, že služba Úkoly Google dostává možnost označení jednotlivých úkolů pomocí hvězdiček. Jedná se tak o způsob zvýraznění, nebo také označení jako oblíbené, což je trochu v rozporu se samotnou podstatou úkolů.

Group 2606263 5376x2598x

Zdroj: Google

Vzhledem k tomu, že služba nemá samostatnou webovou stránku, tak v případě běžného webového prohlížeče lze označovat takové úkoly v Google Kalendáři. Zde si také můžete filtrovat takové úkoly, tedy podle označení hvězdičkou. Samozřejmě je podobná funkce i v aplikaci, ale zde si vysloužila samostatnou záložku.

Novinka se začíná postupně šířit mezi uživateli, takže může nějakou chvíli trvat, než se na vás dostane. Nyní bychom očekávali, že služba Úkoly Google dostane možnost vytváření priorit pro jednotlivé úkoly, ale zatím nemáme ani jeden náznak, že by se taková funkce chystala.

Zdroje: workspaceupdates.googleblog.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim