reklama

Pixel novinky od Googlu, dokonce i jedna aplikace

Pixel novinky od Googlu, dokonce i jedna aplikace
2022-06-07T15:00:16+01:00
• 7. 6. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google každých několik měsíců vydá aktualizaci nebo spíše novinky pro své smartphony Pixel, ale zpravidla se po nějaké době dostanou do ostatních zařízení od různých výrobců. Většinou bývá podmínkou novější verze systému Android. Dnes zde máme další várku novinek, která je sice taková menší, ale některé uživatele může zaujmout nebo nalákat.

Aplikace jako bonus

Nebývá moc časté, aby v rámci těchto novinek byla uvedena aplikace aplikace třetí strany. Google uvádí pro mobily Pixel Pocket operator for Pixel od teenage engineering. Jejím smyslem je vytváření hudebních klipů a i vlastní hudby. Dalo by se říci, že se snaží přinést co nejjednodušší formu tvorby hudby, nebo i jen hudebních vzorů. Novinka je k dispozici jen pro Pixely 5 a novější.

logo-app pocket operator™ for Pixel™ Teenage Engineering Zdarma ANDROID

Sice trochu se zpožděním, ale nyní systém obsahuje možnost vytvoření rychlého zástupce pro očkovací certifikát. Bohužel je tato novinka omezena jen na Austrálii, Kanadu a USA.

ezgif 2 f235b4038c 350x350x

Zdroj: Google

Dále Google upravuje uzamykací obrazovku, kde se nově budou objevovat informace v rámci domácího systému Nest nebo varování před zhoršenou kvalitou vzduchu. Také se objeví informace, že máte spuštěné LED přisvícení, což může být u některých uživatelů velmi užitečné.

At a Glance Doorbellmax 1000x1000 1000x552x

Zdroj: Google

Google také přidal několik nových obrázků na pozadí, tedy tapet. Jsou designovány tak, aby odpovídaly aktuální akci Pride Month. Také došlo na rozšíření detekce nehod, překladu v aplikaci Zprávy pro Android a několika dalších oznámením, ale nic z toho se netýká českých uživatelů. Tedy až na jednu novinku v podobě dostupnosti Real Tone filtrů v aplikaci Google Fotky. Ty mohou vylepšit některé fotografie, kde jsou vyfocení osoby a dodat jejich pleti reálnější podobu.

Pride Wallpaper 2max 2000x2000 1666x2000x Pride Wallpaper 1max 2000x2000 1666x2000x Pride Wallpaper 3max 2000x2000 1666x2000x

Zdroj: Google

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat