reklama

Google Kontakty pro Wear OS v novém

Google Kontakty pro Wear OS v novém
2022-06-06T15:00:44+02:00
• 6. 6. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Google nějak moc nespěchá s vydáním Wear OS 3.2. Ostatně zatím nejsou dostupné aktualizace pro starší modely hodinek a v tuto chvíli je na trhu jen jedna série s novým systémem. Samozřejmě myslíme Galaxy Watch4 od Samsungu. Google ale již prozradil, že se konečně dočkáme hodinek z jeho dílny. Není tak divu, že se začíná více starat o aplikace pro hodinky. Nově je k dispozici aktualizace pro Kontakty.

Kontakty a hodinky

Google začal rozšiřovat novou aktualizaci aplikace Google Kontakty pro hodinky. V tomto případě jde hlavně o design jako takový než o nové funkce. Ostatně zde není ani moc prostoru pro nějaké komplikované funkce. Společnost se více zaměřila na ovladatelnost a jednodušší manipulaci.

unnamed 5 296x296x unnamed 4 296x296x

Zdroj: Google

Hned po spuštění se nabízí tlačítko pro vyhledávání, které doznalo lepšího zvýraznění a nezapadne jako u původní aplikace do designu. Následně jsou k dispozici oblíbené kontakty, které jsou více zvýrazněny šedým polem a tak vlastně odděleny od sebe. Po kliknutí na konkrétní kontakt se nabízí nějak moc nezměněné zobrazení profilové fotografie. Následují jednotlivé kontaktní informace dané osoby nebo subjektu.

unnamed 3 296x296x unnamed 2 296x296x

Zdroj: Google

Google také myslel na komplikace pro ciferníky, takže si můžete kolem ručiček v případě podpory naskládat například oblíbené kontakty. Pokud není k dispozici profilová fotografie, zobrazí se počáteční písmeno ze jména nebo názvu. Již nyní byste měli mít k dispozici novou verzi této aplikace. Očekáváme, že budou následovat podobné aktualizaci u dalších aplikací.

Zdroj: 9to5google.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat