Fossil uvede nové chytré hodinky Gen 6 Hybrid

Fossil uvede nové chytré hodinky Gen 6 Hybrid
2022-06-26T19:30:12+02:00
• 26. 6. 2022

Zdroj: Phonearena

Společnost Fossil by zítra, tj. 27. června, měla uvést další chytré hodinky s názvem Gen 6 Hybrid. Bude se tak jednat o další chytré hodinky z portfolia této značky.

Nové chytré hodinky Fossil Gen 6 Hybrid

Fossil Gen 6 Hybrid budou dostupné ve dvou variantách – Machine a Stella a jejich cenovka je stanovena na příjemných 229 dolarů. Větší varianta Machine nabídne průměr lunety 45 mm, která bude texturovaná a menší varianta Stella, který nabídne elegantnější a spíše dámský styl přinese lunetu s průměrem 40,5 mm. Obě dvě varianty se budou nabízet v několika barevných provedeních a na výběr bude i několik typů pásků.

Fossil Gen 6 Hybrid 1 795x827x

Zdroj: Phonearena

Bližší technické specifikace v tuto chvíli nejsou známy, ale něco mále se přeci jen objevilo. Hodinky by měly mít integrovanou podporu asistenta Amazon Alexa, nový vylepšený mikrofon, podporu měření okysličení krve SpO2 a co se výdrže baterie týče, tak by hodinky měly nabídnout až dva týdny provozu. Hodinky by měly dále umět sledovat všechny standardní zdravotní funkce a budou mít podporu pro zaznamenávání široké nabídky sportovních aktivit. Fossil rovněž oznámila, že současně spouští novou aplikaci pro lepší správu hodinek a která je již nyní dostupná jak pro Android tak i pro iOS.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat