Motorola plánuje Moto E32 pro nenáročné

Motorola plánuje Moto E32 pro nenáročné
2022-04-18T18:00:39+02:00
• 18. 4. 2022

Zdroj: Motorola

Společnost Motorola si nechala certifikovat jeden z připravovaných telefonů do řady Moto E, který byl v posledních týdnech zařazen do nejedné databáze. Nejnovější únik konkrétně přibližuje model Moto E32 a ve finále by mohl mít nakročen do nižších pater střední třídy. K nedávno odhaleným specifikacím se právě teď připojují první fotografie zařízení.

Jednoduchost hraje prim

Přední část má zabrat panel s úhlopříčkou 6,6 palce a selfie kamerka vsazená do proděravěného otvoru nahoře uprostřed. K vidění jsou zakulacené rohy nebo poměrně tenké rámečky, což částečně kazí výraznější brada vespod. Hardwarovou stránku bude reprezentovat osmijádrový procesor Helio G85 z dílny MediaTeku s grafickým čipem Mali-G52 MC2. Ovšem absence podpory sítí 5. generace může být výrazným nedostatkem.

Moto E322 1024x1024x Moto E321 1024x1024x

Zdroj: Gizmochina

Výrobce na prodejní pulty pravděpodobně dodá dvě paměťové konfigurace, přesněji 4 + 64GB a 6 + 128 GB. Záda obsadí přisvětlovací LED blesk či tři fotoaparáty bez bližších podrobností, ale rozhodně zde nelze očekávat nějaký nadstandard. Konstrukci alespoň nechybí 3,5mm sluchátkový jack, vstup pro USB-C kabel a také druhý mikrofon potlačující okolní hluk při telefonování. Případní zájemci budou moct vybírat minimálně ze dvou barev (modrá, stříbrná).

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat