reklama

OnePlus ukázalo sluchátka Nord Buds aktualizováno

OnePlus ukázalo sluchátka Nord Buds [aktualizováno]
2022-04-20T09:30:05+01:00
ÔÇó 20. 4. 2022

Zdroj: @onleaks

Aktualizováno 20. 4.

OnePlus chyst├í p┼Öedstaven├ş mnoha produkt┼» a jak to ji┼ż b├Żv├í u t├ęto zna─Źky zvykem, ne─Źek├í na samotn├ę datum uveden├ş. OnePlus zve┼Öejnilo obr├ízky nadch├ízej├şc├şch sluch├ítek OnePlus Nord Buds. U nich se o─Źek├ív├í v├Żrazn─Ť ni┼ż┼í├ş cena, ale je ot├ízkou, co jim bude chyb─Ťt o b─Ť┼żn├Żch sluch├ítek od t├ęto zna─Źky.

nord buds 1 1200x1200x nord buds 2 1200x1200x

Zdroj: OnePlus

Aktualizováno 5. 4.

V ├║noru se objevily neofici├íln├ş rendery sluch├ítek OnePlus Nord a nyn├ş zde m├íme re├íln├ę fotografie, kter├ę se objevily d├şky certifika─Źn├şmu procesu. Krom─Ť toho se dozv├şd├íme, ┼że krabi─Źka bude m├şt baterii o kapacit─Ť 480 mAh. Samotn├í sluch├ítka jsou vybavena 41mAh bateriemi. Nab├şjen├ş zde bude prost┼Öednictv├şm USB C kabelu.

oneplus Nord Buds live Images 1 566x729x oneplus Nord Buds live Images 2 529x714xoneplus Nord Buds live Images 3 555x748x

oneplus Nord Buds live Images 593x545x

Zdroj: mysmartprice

P┼»vodn├ş ─Źl├ínek 22. 2.

Ned├ívno jsme se do─Źkali p┼Öedstaven├ş dal┼í├şho modelu v r├ímci s├ęrie Nord od zna─Źky OnePlus, kter├í nov─Ť spad├í pod Oppo. OnePlus m├í na sv├ęm kont─Ť mimo jin├ę i sluch├ítka, ale zjevn─Ť jsou zde snahy o vyu┼żit├ş o n├ízvu Nord. Chystaj├ş se toti┼ż sluch├ítka OnePlus Nord TWS.

OnePlus Nord CE 2 p┼Öedstaven, do ─îeska zam├ş┼Ö├ş s cenou 9 299 K─Ź

OnePlus Nord TWS

V tuto chv├şli m├íme jen rendery chystan├Żch sluch├ítek OnePlus Nord TWS. Samotn├í podoba vych├íz├ş z unikl├Żch sch├ęmat, tak┼że fin├íln├ş design se m┼»┼że je┼ít─Ť li┼íit. Zdroje je @onleaks a kdy┼ż vezmeme v potaz ├║sp─Ť┼ínou historii ├║nik┼», asi se d├şv├íme na tak┼Öka kone─Źnou podobu.

M┼»┼żeme jen spekulovat, ┼że i u tohoto produktu bude spole─Źnost tla─Źit na n├şzkou cenu. Ostatn─Ť Nord mobily spadaj├ş do st┼Öedn├ş a ni┼ż┼í├ş t┼Ö├şdy. Mo┼żn├í m├şsto funkc├ş zde p┼»jde hlavn─Ť o design. Rozhodn─Ť hranat─Ťj┼í├ş vzhled a pou┼żit├ş dvou barev nen├ş n─Ťco tradi─Źn├şho u bezdr├ítov├Żch TWS sluch├ítek od OnePlus.

OnePlus Nord Earbuds 3 747x420 747x420x OnePlus Nord Earbuds 2 747x420 747x420x

Zdroj: @onleaks

Co se t├Ż─Źe funkc├ş, v├şme toho velmi m├ílo. Zdroje uv├íd├ş, ┼że nab├şdnou n├şzkou latenci a v─Ťt┼í├ş zam─Ť┼Öen├ş ve hr├ích. Krom─Ť toho maj├ş nab├şdnout i aktivn├ş potla─Źen├ş hluku. Rozhoduj├şc├şm faktorem zde ale bude doba provozu na jedno nabit├ş a hlavn─Ť cena. Zat├şm nev├şme, kdy se do─Źk├íme OnePlus Nord TWS.

Zdroje: 91mobiles.com, twitter.com, mysmartprice.com, gsmarena.com, gsmarena.com

Stiknut├şm kl├ívesy J se p┼Öesunete na star┼í├ş ─Źl├ínek, kl├ívesa K v├ís p┼Öesune na nov─Ťj┼í├ş.

­čĺí Z├şskejte Dotekom├ínie Premium a vyu┼żijte web naplno.

reklama
reklama

P┼Öemysl Vacul├şk

┼á├ęfredaktor, tv┼»rce dotekomanie.cz, androi─Ć├ík, podcaster v PZL. Tak├ę milovn├şk adrenalinov├Żch sport┼», na kter├ę nem├í ─Źas.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentov├ín├ş se mus├şte p┼Öihl├ísit

Tmav├Ż re┼żim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerov├ę reklamy a z├şskejte p┼Öedb─Ť┼żn├Ż p┼Ö├şstup k ─Źl├ínk┼»m. Podpo┼Ö├şte i Dotekom├ínii.

Vyzkoušet

Odb─Ťr novinek

To podstatn├ę ze sv─Ťta mobil┼» a technologi├ş jednou t├Żdn─Ť do va┼íeho e-mailu. ­čô▒
A neprop├ísnete sout─Ť┼że!

Odeb├şrat