reklama

Garmin Instinct 2 Solar plně utáhnou solární články

Garmin Instinct 2 Solar plně utáhnou solární články
2022-02-10T16:30:55+02:00
• 10. 2. 2022

Zdroj: Garmin

Americká společnost Garmin představuje v pořadí druhou generaci hodinek s názvem Instinct Solar, které oproti ostatním konkurentům vynikají solárním nabíjením. Původní zástupce vydržel necelé dva roky na prodejních pultech, takže výrobce si pochopitelně připravil citelná vylepšení. Čerstvá novinka je k zakoupení ve dvou velikostech, a navíc i několika speciálních edicích.

Životnost bez omezení

Základní model ve 45mm velikosti nese monochromatický displej s rozlišením 176 x 176 pixelů a k pouzdru byl připojen vyměnitelný 22mm řemínek z vyztuženého polymeru. Stupeň vodotěsnosti 10 ATM by neměl uživatele nijak omezovat při jakémkoliv styku s vodou. Podle firmy k takřka neomezené výdrži stačí každý den zhruba 3 hodiny pobývat venku, kde bude intenzita světla okolo 50 000 luxů.

Garmin Instinct 2 Solar 5 3200x910x

Zdroj: Garmin

První generace pro neomezenou výdrž vyžadovala přepnutí do režimu spořiče baterie, což v dnešním případě zcela odpadá a bez problému mají fungovat všechny běžné funkce chytrých hodinek. Z klíčových vlastností si zaslouží zmínku možnost sledování spánkové aktivity, podpora Garmin Pay, snímač tepové frekvence nebo VO2 Max. Z vlastního obchodu Connect IQ lze stahovat další ciferníky, aplikace atp.

Garmin Instinct 2 Solar 4 600x600x Garmin Instinct 2 Solar 3 600x600x

Zdroj: Garmin

Mezi speciálními edicemi čeká verze Surf přizpůsobená pro milovníky surfování, kitesurfingu a windsurfingu. Provedení Tactical umožňuje například spárování s brýlemi pro noční vidění. Prodejní cena začíná u hranice 450 dolarů (tj. cca 9 577 Kč).

Garmin Instinct 2 Solar 1 600x600x Garmin Instinct 2 Solar 6 600x600x

Zdroj: Garmin

Zdroje: garmin.com, engadget.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat