dTest ocenil Samsung Watch4 značkou kvality, teď jsou navíc za nejlepší cenu sponzorovaný článek

dTest ocenil Samsung Watch4 značkou kvality, teď jsou navíc za nejlepší cenu [sponzorovaný článek]
2022-01-14T15:38:34+02:00
• 14. 1. 2022

Zdroj: Samsung

Chytré hodinky Galaxy Watch4 se Samsungu obzvlášť povedly, což dokazuje i jejich popularita mezi zákazníky. Například už pouhé předobjednávky hodinek předčily celoroční prodeje předchozího modelu. Nyní kvalitu Galaxy Watch4 ocenila i česká spotřebitelská organizace dTest, která nejnovějším hodinkám od Samsungu udělila velmi významné ocenění. Momentálně máte navíc možnost díky kombinaci dvou slevu pořídit Watch4 za doposud nejnižší cenu.

Galaxy Watch4 oceněny dTestem

Časopis dTest pravidelně provádí nezávislé testy spotřební elektroniky a jejich pozornosti pochopitelně neunikly ani chytré hodinky od Samsungu. Už předchozí generace Galaxy Watch si v testech vedly velice dobře a nejnovější Galaxy Watch4 na jejich úspěch navazují. dTest totiž hodinkám udělil ocenění „Značka kvality“, které mimo jiné znamená, že získaly nejlepší hodnocení v nezávislém testu.

Samsung galaxywatch4 family 1200x686x

A není divu. Samsung Galaxy Watch4 totiž nabízí prakticky vše, čím by měly dnešní chytré hodinky disponovat. Konečně jim nechybí ani podpora pro bezkontaktní platby skrze Google Pay. A chlubí se i celou škálou senzorů pro komplexní analýzu spánku, měření tepu, stresu, kyslíku v krvi, EKG a dokonce i krevního tlaku.

Galaxy Watch4 za nejlepší cenu

Pokud tedy přemýšlíte nad koupí chytrých hodinek, Galaxy Watch4 jsou určitě ideální volbou. A přesvědčit vás může nejenom zmíněné ocenění od dTestu, ale také jejich cena. NA hodinky totiž aktuálně platí naráz dvě slevové akce, díky kterým můžou být Galaxy Watch4 vaše jen za 4 490 Kč a Galaxy Watch4 Classic za 6 990 Kč. První slevu tisíc korun získáte při zadání kódu SLEVA1000 v košíku na stránkách Mobil Pohotovosti, druhou slevu v podobě bonusu 1 500 Kč obdržíte při využití akce Starý za nový. Obě akce platí na všechny barvy i velikosti hodinek.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat