reklama

Chytrá váha Withings Body Scan přináší opravdu pokročilé funkce

Chytrá váha Withings Body Scan přináší opravdu pokročilé funkce
2022-01-07T18:00:18+01:00
• 7. 1. 2022

Zdroj: Android Community

Chytré váhy se stávají lepší a lepší. Mezi značku, která na trh přináší chytré váhy je Withings, která má na kontě již několik produktů. Na veletrhu CES2022 představila svou nejpokročilejší chytrou váhu Body Scan.

Chytrá váha Withings Body Scan nabídne pokročilé funkce

Váha Withings Body Scan obdržela na veletrhu CES2022 několik ocenění za pokročilé funkce. Mezi ty patří diagnostika složení těla (tuk, voda), měření nervové aktivity skrze pot, měření vaskulární kondice, EKG a další. Designově váha vychází z modelu Body Cardio. Konstrukce váhy je tvořena horní deskou z vysoce tvrzeného skla, 4 snímači hmotnosti, 14 ITO elektrodami a dalšími 4 elektrodami integrovanými do rukojeti.

Withings Body Scan 1 1640x820x

Zdroj: Android Community

Rukojeť propouští do těla bezpečné množství elektrických signálů a díky tom umí váha provádět multifrekvenční bioelektrickou impendanční analýzu BIA, díky čemuž váha umí efektivně změřit celkové množství tuku a vody v těle. Váha dokonce umí poskytovat data o svalové a kostní hmotě pro jednotlivé partie těla. Propojení Withings a Impeto Medical přináší funkci vyhodnocování nervové aktivity, nebo sledování aktivity potních žláz na chodidlech.

Chytrá váha Withings Body Scan toho nabízí opravdu mnoho. To ji ale předurčuje k tomu, že její cenovka nebude zrovna nízká a pravděpodobně to bude více, než aktuálních 150 dolarů za váhu Withings Body Cardio. Vzhledem k tomu, že se očekává uvedení až v druhé polovině tohoto roku, bude cena teprve upřesněna.

Zdroj: androidcommunity.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat