reklama

Marshall Minor III je dokonalý a stylový vánoční dárek sponzorovaný článek

Marshall Minor III je dokonalý a stylový vánoční dárek [sponzorovaný článek]
2021-12-09T13:48:53+01:00
• 8. 12. 2021

Když se řekne Marshall, představíme si mnoho krásných repráčků a sluchátek, které nabídnou skvělý zvuk nejen řvoucích kytar. Až profesionální zvuk nabízí Marshall ve všech svých produktech, které jsou veřejnosti na dosah ruky. O to blíže vám mohou být díky internetovému obchodu Smarty, který má ve svém portfoliu stylová sluchátka nebo reproduktory.

My pro vás se Smarty máme tip na vánoční dárek, který kombinuje krásný design, příznivou cenu a skvělý zvuk. Dovedete si představit, že sobě nebo svému blízkému okolí nadělíte bezdrátová sluchátka? 

Marshall Minor III

Jedná se skutečně o stylová bezdrátová sluchátka, která nabízí 12mm měniče s kvalitní hudební produkcí, úžasný design, 20+5h výdrž přehrávání, senzory umístěné v uchu, dotykové ovládání a Bluetooth 5.2 s Qualcomm 5.2. 

Marshall Minor III Marshall Minor III

Konstrukčně se Marshall inspiroval jedním z nejoblíbenějších designů, avšak přistoupil k němu po svém. Výsledek jsou mimořádně praktická sluchátka v typicky černo-bílo-zlaté kombinaci. Na první pohled tak bude jasné, jaký styl posloucháte. Sluchátka se po prvním spárování se zařízením automaticky připojí, kdykoliv je vyndáte z pouzdra. Každé navíc disponuje senzorem uchycení v uchu a podle toho dokáže automaticky stopnout/pustit přehrávání. 

Marshall Minor III

Jaký zvuk čekat od Minor III? Pochopitelně široký a skvěle vyvážený. Dva 12mm měniče si poradí s každým hudebním žánrem, a to od deep-house po folk-metal. S každým nabitím vydrží sluchátko až 5 hodin přehrávání a dalších 20 hodin se ukrývá v nabíjecím pouzdře. Stabilní, a hlavně kvalitní přenos zajišťuje Bluetooth 5.2 s podporou Qualcomm aptX.

Marshall Minor III

Marshall Minor III jako vánoční dárek? Rozhodně ano! Na Smarty jsou sluchátka v prodeji za 3 290 Kč. Zakoupit je můžete ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim