reklama

Oppo uvedlo sluchátka Enco Free 2i a hodinky Watch Free NFC

Oppo uvedlo sluchátka Enco Free 2i a hodinky Watch Free NFC
2021-11-28T08:00:43+01:00
• 28. 11. 2021

Zdroj: Oppo

Čínská společnost Oppo vedle nové řady Reno7 představila ještě několik novinek mezi příslušenství. Největší pozornost na sebe strhávají bezdrátová sluchátka Enco Free 2i a nová generace chytrých hodinek Watch Free NFC. Tato zařízení získala řadu užitečných funkcí nebo velmi přijatelné prodejní ceny, přičemž jejich prodej začíná již začátkem příštího měsíce.

Od každého něco

Sluchátka po vnitřní stránce jsou vybavena 10mm měničem, třemi mikrofony a neupřesněnou baterií. Ovšem na jedno nabití zvládne 6,5 hodiny provozu. V kombinaci s pouzdrem celkem až 30 hodin poslechu. Technologie ANC umí eliminovat hluky maximálně o 42 dB nebo latence zvuku činí pouze 47 ms.

Zvýšená odolnost je podložena certifikací IP54. Mezi další vlastnosti patří funkce Bluetooth 5.2, podpora audio standardu AAC či dotykové plošky pro ovládání. Ostatně někteří uživatelé ocení i silikonové koncovky. Vše podtrhuje konečná cena v přepočtu 1 769 Kč.

Enco Free 2i 2 975x899x Enco Free 2i 1 908x582x

Zdroj: Fonearena.com

Druhý zástupce Watch Free NFC získal 1,64palcový AMOLED displej s rozlišením 456 x 280 pixelů a 2.5D zakřivením skla. Uvnitř se nachází hromada výbavy, ale za zmínku rozhodně stojí senzor SpO2, snímač tepové frekvence, technologie NFC pro bezkontaktní placení v obchodech. Navíc u baterie slibují výdrž 14 dnů.

Proprietární systém obsahuje širokou nabídku sportovních režimů a ciferníků. Nakonec případní zájemci si mohou připravit částku v přepočtu 2 123 Kč.

Watch Free NFC 1920x1080x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat