reklama

Tuya WiFi teploměr za parádních 380 Kč sponzorovaný článek

Tuya WiFi teploměr za parádních 380 Kč [sponzorovaný článek]
2021-10-29T11:55:18+02:00
• 29. 10. 2021

Společnost Tuya nevyrábí jen chytré zásuvky. Ve svém portfoliu nabízí i netradiční zařízení. Příkladem je třeba Tuya WiFi Temperature, což je trochu chytřejší teploměr do domácnosti, který navíc měří o vlhkost. Navíc přístroj i s poštovným stojí jen 450 Kč.

Tuya nabízí příznivou cenu pro všechny

Senzor umí v reálném čase (obnovuje se každou vteřinu) měřit teplotu a vlhkost prostředí. Zařízení je určeno pouze pro vnitřní použití. Na zeď umístíte nástavec a samotný teploměr se uchycuje na tento nástavec pomocí magnetu. Překvapivá je výdrž zařízení, na jednu AAA baterii vydrží fungovat jeden rok.

Tuya Tuya Tuya

Zařízení spojíte s telefonem pomoci Mijia aplikace a pomocí zapnutého Bluetooth. Jde o zcela jednoduchý proces. Tuya WiFi Temperature zvládá měřit teplotu v rozmezí -9,9 až 60 °C. Samotný monochromatický LCD displej má úhlopříčku 1,5 palců, takže by neměl být problém s čitelností.

Tuya WiFi Temperature můžete zakoupit ZDE skrze internetový obchod Aliexpress.com. Tuto skvělou nabídku byste měli opravdu zvážit, jelikož teploměr získáte za pouhých 450 Kč.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim