reklama

Česká firma Fixed chce prorazit s lokátorem Sense na Indiegogo

Česká firma Fixed chce prorazit s lokátorem Sense na Indiegogo
2021-10-08T19:30:58+02:00
• 8. 10. 2021

Zdroj: Indiegogo.com

Jihočeská firma Fixed zaměřená především na mobilní příslušenství hledá podporovatele na známém serveru Indiegogo skrze crowdfundingovou kampaň a prozatímní výsledek vypadá více než nadějně. Jejím předmětem je chytrý lokátor s názvem Sense, jehož hlavní ambicí je porazit SmartTag od Samsungu nebo jablečný AirTag. Nahrává tomu nejen množství nabízených funkcí, líbivý design, adekvátní cenovka.

Převyšuje technologiemi

Výrobce u lokátoru rozděluje klíčové vlastnosti do čtyř základních skupin – ovládání, ochrana, hledání, analýza. U ovládání můžeme vyzdvihnout dvě programovatelná tlačítka, která navíc umí reagovat na různé kombinace stisků. Zařízení si rozumí například i se systémem Philips Hue. V rámci ochrany je samozřejmostí nastavení bezpečných zón reagující na GPS či WiFi sítě. Ovšem velkou novinkou jsou nasazené pohybové senzory, u nichž lze dokonce nastavit intenzitu citlivosti.

V části hledání zaujme především podpora Apple Find My, ale to jen u speciální verze lokátoru za vyšší cenu. Kruh uzavírá sektor analýzy, kde hlavní slovo má senzor vlhkosti a teploty. Doprovodná aplikace bude dostupná jak pro Android/iOS zařízení, tak se počítá s webovým rozhraním. Fixed dává na výběr od jednoho lokátoru až po výhodné balíčky. Každopádně základní cena na Indiegogo činí 18 eur za kus (tj. cca 457 Kč) a dodání slibují během prosince letošního roku.

Fixed Sense 2 695x911x

Zdroj: Indiegogo.com

Zdroj: indiegogo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat