reklama

Samsung dokončuje 5G přírůstek Galaxy F42 5G

Samsung dokončuje 5G přírůstek Galaxy F42 5G
2021-09-03T16:30:20+02:00
• 3. 9. 2021

Zdroj: ZDnet.com

O rozšíření nabídky telefonů s podporou sítí 5. generace se ve velmi brzké době opět postará společnost Samsung. Nejnovější zpráva z databáze Google Play Console přibližuje mobilní novinku, která na prodejní pulty dorazí pod názvem Galaxy F42 5G. Jihokorejský výrobce by měl chystané zařízení vybavit prvky zajišťující místo v segmentu střední třídy.

Zapadne do průměru

Podle prvních specifikacích se zatím zdá, že Samsung nebude nijak experimentovat. Jako stavební kámen zřejmě použije model Galaxy A22 5G, kterému jen mírně poupraví výbavu. Dnešnímu telefonu připisují jiné zdroje také kódové označení SM-E426B, což nemá daleko od SM-E426S u očekávaného Galaxy Wide5. Každopádně vzpomínaný výpis od Googlu do přední část zařazuje displej s „Waterdrop“ výřezem a FullHD+ rozlišením.

F42 1 512x512x

Zdroj: Gizmochina.com

O hlavní výkon se postará osmijádrový čip Dimensity 700 (MT6833V/NZA) od MediaTeku s grafickým čipem Mali-G57 MP2. Následovat ho ještě bude 6GB operační paměť RAM. Uživatele uvnitř doprovodí operační systém Android 11 pod vlastní nadstavbou One UI. Z uniklého obrázku je navíc zřetelné, že snímač otisků prstů zaujme své místo v boční části konstrukce. Nakonec totožný procesor, Waterdrop výřez nebo boční skener najdete i u Galaxy A22 5G.

F42 2 1039x2250x

Zdroj: Gizmochina.com

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat