reklama

HTC chystá levný Wildfire E Ultra

HTC chystá levný Wildfire E Ultra
2021-09-16T20:30:55+01:00
• 16. 9. 2021

Zdroj: Steemit.com

Databáze Google Play Console přibližuje nový přírůstek od společnosti HTC, která se až na některé výjimky stáhla téměř ze všech mobilních trhů. Poslední novinky v rámci série Wildfire zamířily do Ruska nebo Jižní Afriky a ani v tomto případě to zřejmě nebude jiné. Zveřejněný výpis mu nevěští příliš dobré vyhlídky, neboť přinese velmi omezenou výbavu.

Zařízení do počtu

V nadcházejících týdnech bychom měli poznat model s názvem Wildfire E Ultra, který má disponovat displejem o rozlišení 960 x 480 pixelů a kolem něj jsou k vidění velmi silné rámečky bez jakéhokoliv výřezu pro selfie kamerku. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor SC9863A od Unisoc a základní 2GB operační paměť RAM. Zde by si alespoň 32GB interní úložiště také zasloužilo místo.

Wildfire E Ultra 1 1200x630x

Zdroj: Phonearena.com

Posledním dílkem do dnešní skládačky je předinstalovaný systém Android 11. Ovšem o softwarové verzi Go zatím nepadla zmínka. Zadní strana zůstává velkou neznámou, ale nelze očekávat více než dva objektivy fotoaparátu vedle LED blesku či baterii větší než 5 000 mAh. Vedle této novinky ještě pracují na telefonu E Star, o kterém doposud HTC neprozradilo nic a rovněž mlčí i certifikační orgány.

Wildfire E Ultra 2 697x744x

Zdroj: Phonearena.com

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 9 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim