reklama

HTC chystá levný Wildfire E Ultra

HTC chystá levný Wildfire E Ultra
2021-09-16T20:30:55+02:00
• 16. 9. 2021

Zdroj: Steemit.com

Databáze Google Play Console přibližuje nový přírůstek od společnosti HTC, která se až na některé výjimky stáhla téměř ze všech mobilních trhů. Poslední novinky v rámci série Wildfire zamířily do Ruska nebo Jižní Afriky a ani v tomto případě to zřejmě nebude jiné. Zveřejněný výpis mu nevěští příliš dobré vyhlídky, neboť přinese velmi omezenou výbavu.

Zařízení do počtu

V nadcházejících týdnech bychom měli poznat model s názvem Wildfire E Ultra, který má disponovat displejem o rozlišení 960 x 480 pixelů a kolem něj jsou k vidění velmi silné rámečky bez jakéhokoliv výřezu pro selfie kamerku. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor SC9863A od Unisoc a základní 2GB operační paměť RAM. Zde by si alespoň 32GB interní úložiště také zasloužilo místo.

Wildfire E Ultra 1 1200x630x

Zdroj: Phonearena.com

Posledním dílkem do dnešní skládačky je předinstalovaný systém Android 11. Ovšem o softwarové verzi Go zatím nepadla zmínka. Zadní strana zůstává velkou neznámou, ale nelze očekávat více než dva objektivy fotoaparátu vedle LED blesku či baterii větší než 5 000 mAh. Vedle této novinky ještě pracují na telefonu E Star, o kterém doposud HTC neprozradilo nic a rovněž mlčí i certifikační orgány.

Wildfire E Ultra 2 697x744x

Zdroj: Phonearena.com

Zdroj: phonearena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat