HTC chystá levný Wildfire E Ultra

HTC chystá levný Wildfire E Ultra
2021-09-16T20:30:55+02:00
• 16. 9. 2021

Zdroj: Steemit.com

Databáze Google Play Console přibližuje nový přírůstek od společnosti HTC, která se až na některé výjimky stáhla téměř ze všech mobilních trhů. Poslední novinky v rámci série Wildfire zamířily do Ruska nebo Jižní Afriky a ani v tomto případě to zřejmě nebude jiné. Zveřejněný výpis mu nevěští příliš dobré vyhlídky, neboť přinese velmi omezenou výbavu.

Zařízení do počtu

V nadcházejících týdnech bychom měli poznat model s názvem Wildfire E Ultra, který má disponovat displejem o rozlišení 960 x 480 pixelů a kolem něj jsou k vidění velmi silné rámečky bez jakéhokoliv výřezu pro selfie kamerku. Hardwarovou stránku zastoupí osmijádrový procesor SC9863A od Unisoc a základní 2GB operační paměť RAM. Zde by si alespoň 32GB interní úložiště také zasloužilo místo.

Wildfire E Ultra 1 1200x630x

Zdroj: Phonearena.com

Posledním dílkem do dnešní skládačky je předinstalovaný systém Android 11. Ovšem o softwarové verzi Go zatím nepadla zmínka. Zadní strana zůstává velkou neznámou, ale nelze očekávat více než dva objektivy fotoaparátu vedle LED blesku či baterii větší než 5 000 mAh. Vedle této novinky ještě pracují na telefonu E Star, o kterém doposud HTC neprozradilo nic a rovněž mlčí i certifikační orgány.

Wildfire E Ultra 2 697x744x

Zdroj: Phonearena.com

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat