reklama

Super drahé hodinky Mario od Tag Heuer přichází na trh

Super drahé hodinky Mario od Tag Heuer přichází na trh
2021-07-15T08:36:14+02:00
• 14. 7. 2021

Zdroj: Tag Heuer

Známá hodinářská firma Tag Heuer, která se proslavila svými luxusními hodinkami, vyvinula ve spolupráci se společností Nintendo chytré hodinky v limitované edici Super Mario.

Nintendo a Tag Heuer přináší limitovanou edici chytrých hodinek Mario

Obě dvě značky z této spolupráce profitují. Tag Heuer posiluje svou pozici na poli chytrých hodinek a pro společnost Nintendo je to dobrá reklama a zajímavý bonus pro nadšence epické herní série. Jak již bylo psáno, jedná se o limitovanou edici. Hodinky budou k dispozici pouze v omezeném množství 2 tisíc kusů. Exkluzivní nabídku ještě podpoří poměrně vysoká cena, která je stanovena na 2 150 amerických dolarů. Hodinky tedy vyjdou v přepočtu na bezmála 47 tisíc korun.

tag heuer nintendo super mario watch 1 770x433 770x433x

Zdroj: Tag Heuer

Hodinky jsou pohánÄ›ny operaÄŤnĂ­m systĂ©me Wear OS. SystĂ©m bude doplnÄ›n o vlastnĂ­ designovĂ© cifernĂ­ky, jak jinak neĹľ s tĂ©matem Super Mario. SystĂ©m pak bude doplnÄ›n mnoha grafickĂ˝mi motivy a animacemi z populárnĂ­ hry, kterĂ© budou podporovat a notifikovat dosaĹľenĂ© fitness cĂ­le. V tÄ›le hodinek se nacházĂ­ baterie s kapacitou 430 mAh, vestavÄ›nĂ˝ GPS modul a snĂ­maÄŤ pro monitorovánĂ­ srdeÄŤnĂ­ho tepu. VĂ˝bava sice nenĂ­ nijak oslnivá, ale o to v tĂ©to „limitce“ zas tak ĂşplnÄ› nejde.

Hodinky by měly být dostupné 15. července o čemž informuje i web společnosti Tag Heuer, kde je spuštěno odpočítávání dnu D. Případní zájemci se mohou již nyní zaregistrovat, aby jim tato limitovaná edice luxusních hodinek rozhodně neunikla.

Zdroj: androidauthority.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim