reklama

Facebook si pohrává s vlákny pro příspěvky

Facebook si pohrává s vlákny pro příspěvky
2021-07-08T16:30:46+02:00
• 8. 7. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter byl a stále je pověstný svým omezeným počtem znaků na příspěvek. Sice se limit zvýšil, i tak někdy je zapotřebí vydat trochu delší text. Než aby došlo k dalšímu navýšení limitu, tak sociální síť dostala funkci vláken. Díky tomu několik tweetů na sebe navazují a lze je zobrazit v chronologickém pořadí. Jak se ukazuje, Facebook si pohrává s podobnou funckionalitou.

Vlákna na Facebooku

Z nějakého důvodu se pracuje na funkcí vláken pro příspěvky na Facebooku. Tato sociální síť ale nemá ve své podstatě nějaký limit na příspěvky, takže vlákna jako taková nemusí úplně dávat smysl. V tomto případě se ale asi myslí na situaci, kdy chcete zveřejnit na sebe navazující texty, například k aktuálnímu dění.

Funkce by měla umožnit přidat další příspěvek k jakémukoliv, která již existuje, takže se nebude jednat o nějaký speciální typ. Takto přidaný příspěvek bude navazovat a získá stejné publikum jako originální. Uživatelé budou moci zobrazit jeden příspěvek, ale také zde bude funkce pro zobrazení celého vlákna. Každý by měl mít ale svou vlastní komentářovou sekci.

Facebook Messenger 1 5467x3069x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Aplikace bude také disponovat novým tlačítkem, pomocí kterého můžete vytvořit příspěvek k tomu poslednímu. V tuto chvíli se má celá funkcionalita testovat, přičemž nasazení bude prvně omezené. Údajně novinku dostanou jen veřejně známé osobnosti, pak by se mohla rozšířit mezi běžné uživatele.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim