Suunto 9 Peak přichází s tenkým tělem a SpO2 senzorem

Suunto 9 Peak přichází s tenkým tělem a SpO2 senzorem
2021-05-27T16:30:34+02:00
• 27. 5. 2021

Zdroj: TechRadar

1

Suunto uvedlo na trh nové prémiové chytré hodinky Suunto 9 Peak, které jsou dosud nejtenčím a nejlehčím zařízením. Pokud sledujete trh, v posledních letech jste mohli zaregistrovat, že roste zájem o menší a lehčí fitness hodinky. Například Garmin vytvořil kompaktní verze svých nejprodávanějších běžeckých hodinek. Hodinky Suunto 9 Peak v tomto trendu pokračují a jsou o 37 % tenčí a o 36 % lehčí než předchůdce 9 Baro.

Sunnto 9 Peak

Zdroj: TechRadar

Jelikož byly použity prémiové materiály, váha se nám zastavila na pouhých 51,8 gramech. Výrobce totiž použil více kovu a méně plastu. Suunto 9 Peak jsou prémiové hodinky, takže za ně také zaplatíte pořádný balík peněz. V prodeji bude varianta z titanu nebo nerezové oceli. Titanový model je dodáván v modré a bílé barvě za 900 dolarů a 1 200 dolarů, cca 19 000 Kč a 25 000 Kč bez DPH. Naopak verze z nerezové oceli bude v prodeji barvách All Black nebo Moss Gray za cenu 16 000 Kč bez DPH a 20 000 Kč bez DPH. Předobjednat si jej budete moci od 26. května. 

Suunto 9 Peak: špičkový výkon

Dominancí původního modelu Suunto 9 byla výdrž baterie. A i v tomto případě budou hodinky lákat na dlouhou výdrž, kterou se výrobci dokonce povedlo ještě prodloužit. Suunto 9 Peak nabízí stejné funkce, jako původní verze, ovšem s tím rozdílem, že zde máme senzor SpO2, senzor okolního světla (automaticky upravuje jas displeje) a rychlejší nabíjení (plné dobití už za hodinu). 

Suunto 9 Peak

Zdroj: TechRadar

K dispozici jsou také nové ciferníky, které zobrazují týdenní metriky tréninku a pomáhají vám vytvářet nové tréninky a tréninkové plány. 

Zdroj: techradar.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Marek Svoboda

28. 5. 2021, 6:04

Uvidíme zda-li se dočkáme NFC a plateb…

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat