reklama

Honor dokončuje model Play 5

Honor dokončuje model Play 5
2021-05-03T13:30:36+01:00
• 3. 5. 2021

Nejnovější spekulace přibližují nadcházející novinku z dílny společnosti Honor, která by měla v těchto dnech dokončovat model nesoucí označení Play 5. Čínský výrobce nedokázal před únikem ohlídat jak skutečnou podobu zařízení, tak většinu klíčových specifikací. Telefon se stane již druhým zástupcem v aktuální sérii, protože teprve nedávno byl uveden přírůstek s názvem Play 5T Life.

Bude stát za to

Přední panel zabere 6,53palcový OLED displej s FullHD+ rozlišením a výřez ve tvaru padající kapky. Uvnitř údajně bude osmijádrový procesor Dimensity 800U od MediaTeku, který se postará o podporu sítí 5. generace. Baterie o velikosti 3 800 mAh může budit rozpaky, ale nasazená technologie 66W nabíjení dodá dostatečně rychle zpět potřebnou energii přes USB-C port.

Vzadu nepřehlédnete obdélníkový modul vyhrazený pro čtveřici fotoaparátů. Hlavní 64MPx senzor doprovodí ultraširoký 8MPx, hloubkový 2MPx a makro 2MPx objektiv. Snímač otisků prstů neokupuje zadní část, takže se nabízí místo spíše přímo pod OLED displejem vpředu než v bočním tlačítku. Prodej by mohl začít v nejbližších dnech, přičemž cenovka má překonat Play 5T Life a ten startoval od hranice 1 299 čínských jüanů (tj. cca 4 317 Kč).

Honor Play 5 1378x459x

Zdroj: GSMArena.com

Zdroje: gizmochina.com, gsmarena.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim