reklama

Blackview vydal tablet Tab 9

Blackview vydal tablet Tab 9
2021-03-22T16:30:58+01:00
• 22. 3. 2021

Zdroj: Gizmochina.com

Čínská společnost Blackview si připravila v pořadí 9. pokračování tabletu, jehož předchůdce byl odhalen konkrétně v červenci loňského roku. Čerstvý model Tab 9 ve srovnání s Tab 8 neprošel téměř žádným oživením, když pomineme nepodstatné detaily. Hlavní změnou se stane pouze nové rozhraní, které by uživatelům mělo přinést o něco jednodušší ovládání.

S minimem změn

Přední panel zabírá 10,1palcový displej s FullHD+ rozlišením, který dokola obepínají velmi tenké rámečky. Přestože nebyl upřesněn procesor a ani jeho dodavatel, tak můžeme alespoň dodat 4GB operační paměť RAM nebo interní úložiště o velikosti 64 GB. Celá konstrukce tabletu má být velmi tenká, ale zároveň i moderně zpracována. Oproti předchozí generaci dojde k výraznému nárůstu kapacity baterie, a to z původních 6 580 mAh na 7 480 mAh.

To zajistí setrvání až 840 hodin v pohotovostním režimu či 38 hodin přehrávání hudby. Další novinkou se stává vlastní systém vycházející ze staršího operačního systému Android 10, u kterého vývojáři údajně strávili několik měsíců. Úplným závěrem výbavu podtrhuje hlavní 13megapixelový fotoaparát a přední 5megapixelová kamerka. Prodejní cena není doposud upřesněna, stejně jako přesné datum oficiálního představení.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim