reklama

Slack pracuje na příbězích a efektních audio hovorech

Slack pracuje na příbězích a efektních audio hovorech
2020-10-13T06:30:21+02:00
• 13. 10. 2020

Zdroj: TheVerge

Velmi populární komunikační nástroj Slack, který je proslulý hlavně mezi firmami, chystá zavést nové příběhy podobné těm od Instagramu a push-to-talk audio. Obě funkce se mají objevit ještě tento rok. Proč se Slack zaměřuje na tyto dvě funkcionality, je jednoduché. Snaží se totiž omezit neustálé videohovory nebo neefektivní textové konverzace a přinést zpět kancelářské interakce. 

Slack chystá vlastní příběhy

Příběhy Instagramu jsou navrženy tak, aby uživatelé sdíleli každodenní zážitky se svými přáteli, rodinou a dalšími sledujícími. Příběhy po vzoru Slacku nebudou o sdílení vašich mazlíčků, oblíbeného jídla a podobně. Slack vidí příběhy tak, že se uživatelé budou moci například informovat o stavu firmy nebo si budou moci nastavit denní agendu týmu. 

Slack

Zdroj: TheVerge

Místo tak 15minutového denního stand-up meetingu budou moci uživatelé nahrát video a to pak v nějaký čas zveřejnit svému týmu. Tím zaměstnanci ušetří čas, který pak mohou využít třeba k práci. Slack stále experimentuje s prototypováním toho, jak budou příběhy vypadat. Nicméně, tato krátká videa by se měla objevit vedle kanálů. 

Push-to-talk audio

Kromě příběhů plánuje Slack zavést také tzv. okamžitý zvuk. Ten bude fungovat podobně jako push-to-talk. Funkce může být užitečná hlavně pro ty, kteří nechtějí chodit přes celou kancelář za svým kolegou, aby vyřešili souvislosti třeba s projektem. Namísto toho použijí funkci k rychlému audio přenosu. 

Zdroj: theverge.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat