reklama

Signal se naučil zmiňovat uživatele

Signal se naučil zmiňovat uživatele
2020-10-18T19:30:40+02:00
• 18. 10. 2020

Zdroj: Signal

WhatsApp nastavil laťku opravdu vysoko. Stále jde o nejpoužívanější komunikační nástroj na mobilních telefonech. Konkurenční aplikaci Signal pak používají hlavně uživatelé, kteří tlačí důraz na ochranu soukromí. Alespoň tak společnost původně vystupovala. Jelikož se ale musí Signal více přibližovat své konkurenci, přidala od svého příchodu na trh nespočet nových funkcí. Poslední nejnovější aktualizace se zaměřuje na skupiny, přináší některé ovládací prvky pro správce a dokonce jsme se dočkali i přímých zmínek. 

Signal umí zmiňovat

Pokud používáte skupinové konverzace, moc dobře víte, že je někdy velmi obtížné se v chatu vyznat. O to hůře, pokud byla zpráva mířená na vás, ale vy jste si ji nepřečetli kvůli ostatním zprávám od dalších uživatelů. Signal proto konečně přináší zmínky, které se budou používat stejně, jako třeba ve Slacku nebo WhatsAppu. Pokud tedy budete chtít být zprávou konkrétní, stačí napsat @JménoUživatele. 

Signal Signal

Zdroj: AndroidPolice

Skupiny nyní mohou mít také správce s určitými ovládacími prvky ke správě uživatelských oprávnění – ke změně nastavení skupiny a dokonce k přidávání nebo odebírání členů. Chcete-li si tyto novinky vyzkoušet, stáhněte si nejnovější verzi aplikace Signal. 

logo-app Signal – aplikace pro soukromé zasílání zpráv Signal Foundation zdarma ANDROID logo-app Signal - Private Messenger Say “hello” to privacy. Zdarma iOS

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat