reklama

Kam patří Pixel 5 a jak se nám používá Android 11? – podcast #18

Kam patří Pixel 5 a jak se nám používá Android 11? – podcast #18
2020-10-14T19:30:26+01:00
• 14. 10. 2020

Zdroj: Dotekomanie

Je tu začátek týdne, což znamená jediné – nový díl našeho nového podcastu Pod Zlatou Lampou. Podcast je věnovaný především mobilním telefonům, tabletům, chytrým zařízením a dalším technologiím. Posloucháním vás budou provázet naši redaktoři, Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. 18. díl si již nyní můžete poslechnout. A čemu jsme se tentokrát věnovali?

Pod Zlatou Lampou – díl osmnáctý

V 18. díle pořadu Pod Zlatou Lampou se zaměříme na Google. Konkrétně se podíváme na zoubek novému Pixelu 5. Kam s tímto modelem Google míří? Fotoaparát má stejný senzor, představil Google nějaké softwarové novinky v rámci foťáku? Jak se nám líbí design a koupili bychom si jej? Druhým tématem bude Android 11. Představíme si jeho hlavní novinky a zodpovíme časté dotazy. Jak se nám nový verze používá a co nás nejvíce potěšilo? Používáme nové menu při držení tlačítka pro zapnutí?

Nejen o těchto tématech diskutují v 18. díle redaktoři serveru dotekomanie.cz Zdeněk Koutský a Miroslav Růžička. Svým názorem nás obohatí také speciální host, šéfredaktor Dotekománie a velký fanoušek Androidu, Přemysl Vaculík.

  • Google Pixel 5 – je opravdu tak skvělý?
  • Android 11 – jaké jsou hlavní novinky?

Kde podcast poslouchat?

Podcast si můžete pustit v přehrávači výše a nebo ho můžete sledovat na:

Podcast

Zdroj: Dotekomanie.cz

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim