reklama

Huawei FreeBuds Studio jsou nová náhlavní sluchátka mířící do nejvyšších pater

Huawei FreeBuds Studio jsou nová náhlavní sluchátka mířící do nejvyšších pater
2020-10-24T19:30:02+01:00
• 24. 10. 2020

zdroj: slashgear.com

Huawei dnes společně se svými novými vlajkovými telefony řady Mate 40 představil také nová náhlavní sluchátka nesoucí název FreeBuds Studio. Jak už může napovídat název, jedná se o velká náhlavní sluchátka typu over-ear. To znamená, že vám zakryjí celé ucho pro ještě lepší izolaci a zvukový projev.

FreeBuds Studio

FreeBuds Studio se řadí mezi špičku náhlavních bezdrátových sluchátek po boku Sony. Bose a Sennheiseru s cenovkou okolo 400 eur. Sluchátka váží 265 gramů a obě masivní mušle propojuje 7 mm tenký most z nerezové oceli s polstrováním pro maximální pohodlí. V samotné mušli, která je také důkladně polstrována, pak výrobce umístil 40mm dynamický měnič, 4-vrstvou membrána a chod sluchátek pak obstarává audio čip Kirin A1.

Huawei FreBuds Studio 680x317x

zdroj: xda-developers.com

Výrobce uvádí výdrž až 24 hodin na jedno nabití díky dvěma bateriím o kapacitě  410 mAh, plné nabití by pak mělo zabrat asi 70 minut. Podle výrobce by mělo 10 minut na nabíječce dobít energii až na 8 hodin poslechu, což se určitě může hodit například při nabíjení ráno. Na těle sluchátek je pak umístěno 8 mikrofonů, díky kterým výrobce implementoval aktivní potlačení okolního hluku. Huawei se chlubí tím, že sluchátka dokáží odizolovat až 40 dB z okolí. Třešničkou na dortu je pak možnost připojit až dvě vstupní zařízení na jednou. Díky tomu můžete sluchátka spárovat najednou například s telefonem a PC a podle potřeby mezi nimi přepínat.

huawei freebuds studio intelligent dynamic anc 2@2x 660x800x huawei freebuds studio intelligent dynamic anc 3@2x 660x800x

zdroj: huawei.com

Sluchátka by měla být v Evropě dostupná za cenu 299 eur (tj. asi 8200 korun), přesnější termín je prozatím bohužel neznámý.

Zdroje: xda-developers.com, consumer.huawei.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat