reklama

Beats Flex jsou nová bezdrátová sluchátka na celý den

Beats Flex jsou nová bezdrátová sluchátka na celý den
2020-10-17T15:00:14+02:00
• 17. 10. 2020

Zdroj: Apple

Alespoň prozatím nemá společnost Apple pohřbít značku Beats. Naopak miliardový výrobce představil sluchátka Beats Flex, které stojí méně než 1 500 Kč. Konkrétně se jedná o příslušenství, které bude mít uživatel pověšené kolem krku. 

Beats Flex přichází s magnety a kabelem

Beats Flex přichází ve čtyřech barevných variantách – Flame Blue, Beats Black, Smoke Grey a Yuzu Yellow. Jak bylo uvedeno výše, cena sluchátek činí 1 499 Kč. Produkt bude možné zakoupit od 20. října 2020. 

Beats Flex vydrží až na 12 hodin poslechu, takže uživateli budou hrát celý den. A když už je baterie skoro vybitá, desetiminutovým dobitím Fast Fuel získá 1,5 hodiny poslechu. Apple do produktu implementoval čip W1, díky kterému je snadné sluchátka spárovat s iPhonem nebo iPadem. Stačí sluchátka mít vedle mobilu a ten je ihned rozpozná. Dokonce je přítomna funkce pro bezdrátové sdílení zvuku. Na jednom zařízení tak můžete mít připojeny AirPods a Beats Flex. 

Beats Flex Beats Flex MYMC2 AV1 2000x2000x

Zdroj: Apple

„Díky dvoukomorovému akustickému řešení a proprietárnímu vrstvenému budiči dosahují Beats Flex vynikající separace sterea a přesného podání basů. Laserem řezané mikroprůduchy ulevují od tlaku v uších a optimalizovaný úhel budiče zajišťuje čistý a věrný zvuk. Vyspělý digitální procesor dolaďuje zvuk tak, aby byl věrný a plný emocí. Sluchátka díky tomu mají bohaté a přesvědčivé podání, které tě bude inspirovat celý den.“

Beats Flex jsou vybaveny magnetickými špunty s funkcí Auto-Play / Pause, vestavěným mikrofonem s redukcí okolního hluku a ovládacími prvky pro ovládání hlasitosti, stopy a hovorů. Sluchátka Beats Flex jsou kompatibilní se všemi modely iPhonu – počínaje iPhone SE (1. generace), stejně jako iPady začínající na iPad mini 4 a Apple Watch.

Zdroj: phonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim