reklama

Xiaomi Mi WiFi Router získáte nyní jen za 450 Kč sponzorovaný článek

Xiaomi Mi WiFi Router získáte nyní jen za 450 Kč [sponzorovaný článek]
2020-09-30T07:09:59+01:00
• 29. 9. 2020

Xiaomi se nevěnuje jen mobilním telefonů, ale spoustě dalším elektronickým zařízením. Například vyrábí i skvělé a rychlé Wi-Fi routery. Nyní si jeden takový můžete pořídit díky slevě na Banggoodu jen za necelých 450 Kč, a to z původních 1 000 Kč. Prodejce navíc garantuje dopravu zdarma.

Xiaomi Mi WiFi Router: S námi ještě levněji

Díky rychlému exportu můžete zboží od čínského obchodníka získat nejen rychleji, ale také levněji, a to díky našemu slevovému kupónu. Máme pro vás takový slevový kupón, díky kterému vás nový router od Xiaomi vyjde na pouhých 450 Kč. Tento router čtvrté generace patří mezi zařízení, která vám zajistí rychlý přenos internetu pomocí Wi-Fi ve vaší domácnosti. K síti se může připojit až 126 zařízení, takže pokud máte chytrou domácnost, tento router se vám bude hodit.

Xiaomi Mi WiFi Router

Díky profesionálnímu zabezpečení od Xiaomi se nemusíte bát, že by se do vašeho routeru nabourala získával údaje o uživatelích. Navíc zvládá i 5 GHz frekvenci, takže „pofrčíte“ na rychlém internetu. A díky čtyřem anténám na Xiaomi Wi-Fi routeru čtvrté generace se signál dostane po celém domě, takže dosah budete mít zabezpečený skvěle. Při nainstalování skvělé aplikace od Xiaomi získáte možnost ovládat svůj router pomocí telefonu a taktéž si budete moci nastavit notifikace, pokud se někdo připojí k vaší Wi-Fi síti.

Xiaomi Mi WiFi Router – dokonce bez slevového kupónu

Díky 802.11a / b / g / n / ac duálnímu bandu získáte největší možný datový tok, což je 1167 Mbps, což je skoro 4x větší hodnota, než nabízí jakýkoli jiný router v této cenové hladině. Díky Banggood máte Xiaomi Wi-Fi Router čtvrté generace za nejnižší cenu na trhu jen za pouhých 450 Kč. A pozor, nyní už je dostupných jen 300 kusů. Nízké ceny docílíte pomocí kupónu BGN902Z. Produkt můžete zakoupit ZDE.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim