reklama

LG Wing je jen začátek, revoluce se teprve chystá

LG Wing je jen začátek, revoluce se teprve chystá
2020-09-14T18:24:55+02:00
• 15. 9. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

1

LG není nudnou firmou, která by se držela zaběhnutých konceptů nebo strategií. Už jsme se dočkali například modulárního smartphonu, jen se nesetkal s úspěchem. LG G5 dokonce zapříčinil změny ve vedení. Nejednalo se o nejvhodnější cestu, jak představit inovativní smartphone. Firma se zřejmě po několika neúspěších poučila a takové pokusy si nechává mimo hlavní linii smartphonů. Příkladem je LG Wing.

Vysouvací mobil?

Některé mobilní telefony se vrací v moderním provedení na trh. Příkladem je Motorola Razr, která se vrátila s ohebným displejem. Nyní asi nastal čas na podobný návrat v podání společnosti LG. Možná si ještě pamatujete běžné mobily s výsuvnou konstrukcí. Zde hlavně dominovaly firma jako Samsung a Motorola. LG chce tomuto konceptu vdechnout nový život.

V rámci představení novinky LG Wing, která nabízí otočný displej, firma nechala na konci 33minutového videa náznak chystaného zařízení. LG nechtělo moc prozradit a jen láká na další novinku. Jen uvádí, že máme zadržet dech.

LG Phone pull out display 600x338x

Zdroj: fonearena.com

V rámci LG Project Explorer se tedy asi dočkáme dalšího smartphonu, který půjde proměnit v tablet, nebo velký smartphone. Výrobce půjde ale jinou cestou než Huawei, Samsung nebo Motorola. Místo ohebné konstrukce se nabídne vysouvací. Po rozložení mobilu se také asi odroluje ohebný displej a nabídne se větší zobrazovací plocha. Jedná se čistě o odhad na základě krátké ukázky.

Nyní si tedy musíme počkat na další představovací akci, kde se dočkáme uvedení zcela nového zařízení s ohebným displejem a výsuvnou konstrukcí.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Martin Jeřábek

15. 9. 2020, 11:58

Takže CES 2021! Je to jasné, sám ředitel od LG řekl že na nový rok přichystá rollable smartphone. To samé řekl i o Wing že vyjde v druhé polovině roku.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim