reklama

Amazfit Neo přichází s originálním retro designem

Amazfit Neo přichází s originálním retro designem
2020-09-12T18:00:17+01:00
• 12. 9. 2020

Zdroj: FoneArena

Společnost Huami představila zbrusu nové chytré hodinky Amazfit Neo. Ty přicházejí v originálním retro designu. Konkrétně hodinky nabízí 1,2palcový čtvercový černo-bílý displej. Zobrazovací panel je mimo jiné velmi energeticky úsporný, jde totiž o STN LCD. Výrobce uvádí, že displej je jasný i na přímém slunečním světle. 

Amazfit Neo se čtvercovým displejem

Panel je pak osazen v plastovém těle se čtyřmi hardwarovými tlačítky. K dispozici je 24hodinové automatické monitorování srdeční frekvence nebo třeba vodotěsnost 5ATM (pět atmosfér) – v praxi to znamená, že se s hodinkami potopíte až do hloubky 50 metrů, což ale nedoporučujeme. 

Amazfit Neo

Zdroj: FoneArena

Amazfit Neo disponují třemi režimy, jmenovitě jde o běh, chůzi a jízdu na kole. Ačkoliv je zařízení vybaveno jen černo-bílým displejem, dokáže přijmout oznámení o hovorech, zprávách, e-mailech, počasí a dalších aplikacích. Zmínit můžeme také sledování spánku či aktivity, Bluetooth 5.0, kompatibilitu s Androidem a iOS, nebo třeba hmotnost 32 gramů. 

Uvnitř zařízení je přítomna 160mAh baterie s výdrží na jedno nabití až 28 dní (při běžném používání, 37 dní při energetickém používání). Amazfit Neo je v prodeji v černé, zelené a oranžové za 43 dolarů, tj. cca 960 Kč.

Zdroj: fonearena.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim