reklama

Mu6 Space 2 sluchátka s ANC a nízkou cenou sponzorovaný článek

Mu6 Space 2 sluchátka s ANC a nízkou cenou [sponzorovaný článek]
2020-08-24T17:29:56+01:00
• 24. 8. 2020

Jak již název napovídá, nové Mu6 Space 2 jsou druhou generací řady sluchátek s aktivním potlačením hluku. Vybavena jsou také celou řadou funkcí včetně hybridního ANC, Transparency Mode, 3D Touch, celodenního komfortu, hlasového asistenta a vynikající kvality zvuku. 

Mu6 Space 2 podporuje skvělé ANC

Když vášeň z technologie, tak ve velkém. Aktivní potlačení šumu přináší bohatý a silný zážitek z poslechu, který vám přinese radost z pohlcujícího zvuku. Jednoduchým gestem budete v jiném prostoru, kde nejsou lidé slyšet. To je velká úleva pro mozek, který si potřebuje odpočinout. Luxusní materiál Mu6 Space 2 a specializovaný design zajišťují celodenní komfort pro vaše uši a hlavu s prvotřídní kvalitou zvuku.

Mu6 Space 2 Mu6 Space 2

Technologie Mu6 Hybrid Active Noise Canceling Technology je vylepšený systém, který nejen potlačuje šum v širším frekvenčním rozsahu, ale také se přizpůsobuje a opravuje chyby a je méně citlivý na zvukový úhel. ANC blokuje 96 % energie hluku a poskytuje pohlcující zážitek z poslechu, jaký jste nikdy předtím neměli. V Transparency Mode vám umožňuje přehrávat všechny zvuky a udržuje vás ve vašem okolí a zároveň si užívat hudbu na cestách.

Sluchátka byla začátkem letošního roku představena v rámci Indiegogo a nyní jsou v oficiálním prodeji. K dostání jsou za 199 dolarů, tedy cca 4 352 Kč. Obchod gadgetplus ale nabízí speciální kód, který cenu poníží o 40 %. Stačí při nákupu zadat MU6SSA a sleva je vaše. Kupujte ZDE

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim