reklama

Mu6 Space 2 sluchátka s ANC a nízkou cenou sponzorovaný článek

Mu6 Space 2 sluchátka s ANC a nízkou cenou [sponzorovaný článek]
2020-08-24T17:29:56+01:00
• 24. 8. 2020

Jak již název napovídá, nové Mu6 Space 2 jsou druhou generací řady sluchátek s aktivním potlačením hluku. Vybavena jsou také celou řadou funkcí včetně hybridního ANC, Transparency Mode, 3D Touch, celodenního komfortu, hlasového asistenta a vynikající kvality zvuku. 

Mu6 Space 2 podporuje skvělé ANC

Když vášeň z technologie, tak ve velkém. Aktivní potlačení šumu přináší bohatý a silný zážitek z poslechu, který vám přinese radost z pohlcujícího zvuku. Jednoduchým gestem budete v jiném prostoru, kde nejsou lidé slyšet. To je velká úleva pro mozek, který si potřebuje odpočinout. Luxusní materiál Mu6 Space 2 a specializovaný design zajišťují celodenní komfort pro vaše uši a hlavu s prvotřídní kvalitou zvuku.

Mu6 Space 2 Mu6 Space 2

Technologie Mu6 Hybrid Active Noise Canceling Technology je vylepšený systém, který nejen potlačuje šum v širším frekvenčním rozsahu, ale také se přizpůsobuje a opravuje chyby a je méně citlivý na zvukový úhel. ANC blokuje 96 % energie hluku a poskytuje pohlcující zážitek z poslechu, jaký jste nikdy předtím neměli. V Transparency Mode vám umožňuje přehrávat všechny zvuky a udržuje vás ve vašem okolí a zároveň si užívat hudbu na cestách.

Sluchátka byla začátkem letošního roku představena v rámci Indiegogo a nyní jsou v oficiálním prodeji. K dostání jsou za 199 dolarů, tedy cca 4 352 Kč. Obchod gadgetplus ale nabízí speciální kód, který cenu poníží o 40 %. Stačí při nákupu zadat MU6SSA a sleva je vaše. Kupujte ZDE

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat