reklama

iOS 13.6 beta 3 přináší hned několik novinek

iOS 13.6 beta 3 přináší hned několik novinek
2020-07-01T19:30:46+01:00
• 1. 7. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Společnost Apple vydala v pořadí již třetí beta verzi připravovaného operačního systému iOS 13.6 a iPadOS 13.6. Instalační balíček je již nyní k dispozici jak registrovaným vývojářům, tak i veřejným testerům. Co přesně je nového v rámci iOS 13.6?

iOS 13.6 přináší CarKey a další změny

První změnou je pokročilejší nastavení automatických aktualizací systému. V současné chvíli iOS vždy automaticky stahuje novou verzi. Nyní od verze 13.6 budete mít možnost zakázat automatické stahování aktualizace. To ocení především majitelé iPhonů s menší kapacitou. 

Druhou novinkou je přidání zdravotních příznaků (symptomů) do aplikace Zdraví. Můžete tak evidovat třeba bolesti svalů, kašlání, bolest hlavy, nevolnost, změny chutě a mnoho dalších. Při přidávání pak máte na výběr z několika možností jako těžké, mírné, přítomné nebo nepřítomné.

iOS 13.6

Zdroj: 9to5mac

Mezi další novinky patří nová karta Audio pro aplikaci Apple News+. Předplatitelé služby si tak budou moci vychutnat obsah i posloucháním. Samozřejmě je ale tato služba k dispozici pouze na vybraných trzích. 

Očekává se také příchod funkce CarKey, na které Apple spolupracoval s výrobcem automobilů BMW. Díky této funkci budete moci odemknout a nastartovat kompatibilní vozy svým iPhonem. 

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim