reklama

Fitbit Charge 4 získává Smart Wake, dynamické GPS a další

Fitbit Charge 4 získává Smart Wake, dynamické GPS a další
2020-07-13T15:00:52+02:00
• 13. 7. 2020

Zdroj: AndroidPolice

Fitbit Charge 4 určitě patří mezi lepší chytré náramky. Tak trochu ale tento model upadá po boku Inspire HR a Versa 2, které společnost také nabízí. Nůžky mezi Versa 2 a Charge 4 se ale opět o něco zavírají, protože výrobce vydal nový instalační balíček 1.96.29. Díky této aktualizaci získává model Fitbit Charge 4 funkci Smart Wake, dynamické GPS a přizpůsobitelný časový limit. 

Fitbit Charge 4 umí další kousky

Dynamické GPS má za cíl řekněme pomoci zvýšit výdrž baterie. Doposud jste si mohli vybrat pouze mezi on-device GPS a phone GPS. Většina uživatelů používalo výchozí možnost, i když u sebe měli svůj mobilní telefon. Nový dynamický režim se automaticky mezi těmito režimy přepíná v závislosti na tom, zda s sebou má telefon. Po nainstalování aktualizace je ve výchozím nastavení zapnutý.

Fitbit Charge 4

Zdroj: Fitbit

Funkce Smart Wake (ve volném překladu Chytré Probuzení) bylo zpočátku k dispozici pouze u hodinek Fitbit. Charge 4 se tak stává prvním chytrým náramkem firmy, který funkci obdržel. Jednoduše řečeno, Smart Wake vás probudí 30 minut před nastaveným budíkem, pokud zjistí, že se nacházíte v nejlepším momentě pro probuzení. Jestliže se v 30 minutách nebudete nacházet v lehké fázi spánku, zazvoní budík v nastavený čas. Tento režim ale musíte při nastavování budíku nastavit ručně. Aktualizace firmwaru se postupně rozšiřuje. Jakmile bude dostupná, budete o tom informovat prostřednictvím notifikace aplikace Fitbit. 

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat