reklama

Waze má nové logo a další drobnosti

Waze má nové logo a další drobnosti
2020-06-29T16:21:53+01:00
• 29. 6. 2020

Zdroj: 9to5Google

1

Waze už nějaký ten pátek je ve vlastnictví společnosti Google a stále patří mezi nejpopulárnější navigační služby na trhu. Po dlouhé době jsme se také dočkali mírného přepracování aplikace. Aplikace se tak dočkala aktualizovaného loga a dalších novinek. 

Waze přináší designové změny, stále ale ne kompletní redesign

Ve své tiskové zprávě společnost představila příchod nového designu, který se oproti tomu současnému jen mírně odlišuje. Co se tedy přesně změnilo? Waze upravil své samotné logo, které chytá další nádech a bude reprezentovat letošní rok. Dle mých prvních dojmů působí moderně a jednoduše, což mi není vůbec cizí. 

waze vector logo 512x512x Waze

Zdroj: 9to5Google

Celkový vzhled aplikace je bohužel stále stejný. Už by to přeci jen chtělo představit výraznější redesign, protože Waze působí zastarale. Upřímně, kdyby nenabízel takové funkce, dávno používám konkurenční aplikace – Google Maps, Apple Maps. I přesto k menším změnám došlo, přesněji kola byla upravena tak, aby působila, jako by byla na obou stranách, nikoliv pouze na jedné.

Waze aplikace

Zdroj: 9to5Google

Když se podíváme na nové logo a vedle na staré logo, je jasně zřejmé, do jaké míry přišlo zlepšení. Dokonce i text vypadá moderněji a lépe zapadá do současných konceptů operačních systémů. 

aplikace

Zdroj: 9to5Google 

Došlo také na vylepšení tzv. nálad. Uživatelé tak mají k dispozici 30 různých pocitů s novým designem, které mohou vyjádřit během jízdy. Kromě toho jsou barvy v celé aplikaci jasnější a modernější. Není ale jasné, kdy Waze svůj nový instalační balíček pro iOS a Android zveřejní. 

logo-app Waze Navigation & Live Traffic Waze Inc. Bezplatné iOS logo-app Waze - GPS, Mapy, Dopravní upozornění a Navigace Waze Zdarma ANDROID

Zdroje: medium.com, 9to5google.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Jonáš Loskot

30. 6. 2020, 22:21
Android aplikace

Upřímně se mi více líbilo to staré logo. To nové mi k Waze prostě nesedí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim