reklama

Samsung potvrdil nový skládací telefon

Samsung potvrdil nový skládací telefon
2020-05-04T19:52:36+01:00
• 5. 5. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Poslední dobou se na internetu objevuje čím dál tím více spekulací o tom, jakým směrem se bude Samsung ubírat. Kromě uvedení letošního Galaxy S a Note se údajně chystá další skládací zařízení. Nejdříve ale společnost představí nový model z řady Note a Galaxy S, a to koncem tohoto roku.

Samsung pracuje na další generaci

Samsung vyjádřil určitou nejistotu, kterou ostatně mají všichni, o budoucnosti pandemie koronavirus. Nikdo totiž neví, jaký dopad celé období může mít na mobilní divize. Na druhou stranu ale společnost uvedla, že ve druhé polovině roku hodlá představit nové skládací modely a Galaxy Note. 

Samsung

Zdroj: AndroidPolice

Otázkou ale je, jestli dodavatelské řetězce zvládnou vyrobit tak velké množství komponentů najednou. Ředitel společnosti Samsung Jong-min Lee ale prohlásil: „Připravujeme náš nový model Galaxy Note a další skládací telefon, jak bylo v původním plánu. Těšíme se, až je světu ukážeme a poskytneme ještě konkurenceschopnější produkt.“

Letošní Galaxy Note pochopitelně bude pokračovat v dosavadním trendu, to samé platí pro Galaxy Fold. Ovšem Fold 2 by měl nabídnout výrazné vylepšení v oblasti flexibilního skla. 

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim