reklama

Redmi AirDots S přináší lepší párování, stejný design a cenu

Redmi AirDots S přináší lepší párování, stejný design a cenu
2020-04-15T13:30:36+01:00
• 15. 4. 2020

Zdroj: Gizmochina

Společnost Redmi nevyrábí jen chytré telefony, ale také bezdrátová sluchátka, která nabízejí odpovídající zvuk vůči ceně. Minulý týden Bluetooth SIG certifikoval Redmi AirDots 2, což by měl být nástupce populární první generace, jenž se na trhu objevila v průběhu loňského roku. K našemu překvapení ale nakonec bude novinka nazývána Redmi AirDots S. 

Redmi AirDots S od první generace nerozeznáte

Redmi AirDots S je od první generace nerozeznatelný, neboť konstrukce a design zůstal zachován. Neexistuje dokonce ani žádná další barevná varianta. K dispozici je tak stále stejná černá varianta. Ovšem jednotlivá sluchátka nabízí vylepšené funkce. 

Nejlepší novinkou je vylepšené párování. Doposud se k vašemu zařízení připojilo nejprve pravé a poté levé sluchátko. K dispozici byla také možnost použít pouze jedno sluchátko, například jako klasické hands-free. 

Redmi AirDots S

Zdroj: Gizmochina

Redmi AirDots S ale tento proces mění. Když jej poprvé spárujete s telefonem, automaticky se připojí obě sluchátka. Jde o velmi vítaný doplněk a jsme si jisti, že fanoušci první generace tuto funkci budou mít rádi. Navíc je i zde možnost použít jedno sluchátko. 

Redmi AirDots S

Zdroj: Gizmochina

Nová bezdrátová sluchátka od Xiaomi přichází s technologií Bluetooth 5.0 a Redmi uvádí, že přenos dat se ve srovnání s první generací hned zdvojnásobil. Spojení je také rychlejší a stabilnější. Uživatelé si budou moci mimo jiné vychutnat nový herní režim s nízkou latencí, který lze aktivovat trojím stisknutím tlačítka na konci sluchátka. 

Redmi AirDots S

Zdroj: Gizmochina

Každé jednotlivé sluchátko měří 7,2 mm a disponuje DSP pro chytrou redukci šumu. Baterie na jedno nabití by měla vydržet čtyři hodiny, při použití pouzdra pak dalších 12. Výrobce implementoval podporu pro hlasové asistenty Google Assistant, Siri a XiaoAI. Pro vyvolání asistenta stačí pak poklepat na tlačítko na sluchátku. 

Redmi AirDots S si stále udržuje původní cenu. Zakoupit si jej tak budete moci už za krásných 907 Kč bez DPH. V balení najdete malé, střední a velké špunty.

Zdroj: gizmochina.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim