Redmi AirDots S přináší lepší párování, stejný design a cenu

Redmi AirDots S přináší lepší párování, stejný design a cenu
2020-04-15T13:30:36+02:00
• 15. 4. 2020

Zdroj: Gizmochina

Společnost Redmi nevyrábí jen chytré telefony, ale také bezdrátová sluchátka, která nabízejí odpovídající zvuk vůči ceně. Minulý týden Bluetooth SIG certifikoval Redmi AirDots 2, což by měl být nástupce populární první generace, jenž se na trhu objevila v průběhu loňského roku. K našemu překvapení ale nakonec bude novinka nazývána Redmi AirDots S. 

Redmi AirDots S od první generace nerozeznáte

Redmi AirDots S je od první generace nerozeznatelný, neboť konstrukce a design zůstal zachován. Neexistuje dokonce ani žádná další barevná varianta. K dispozici je tak stále stejná černá varianta. Ovšem jednotlivá sluchátka nabízí vylepšené funkce. 

Nejlepší novinkou je vylepšené párování. Doposud se k vašemu zařízení připojilo nejprve pravé a poté levé sluchátko. K dispozici byla také možnost použít pouze jedno sluchátko, například jako klasické hands-free. 

Redmi AirDots S

Zdroj: Gizmochina

Redmi AirDots S ale tento proces mění. Když jej poprvé spárujete s telefonem, automaticky se připojí obě sluchátka. Jde o velmi vítaný doplněk a jsme si jisti, že fanoušci první generace tuto funkci budou mít rádi. Navíc je i zde možnost použít jedno sluchátko. 

Redmi AirDots S

Zdroj: Gizmochina

Nová bezdrátová sluchátka od Xiaomi přichází s technologií Bluetooth 5.0 a Redmi uvádí, že přenos dat se ve srovnání s první generací hned zdvojnásobil. Spojení je také rychlejší a stabilnější. Uživatelé si budou moci mimo jiné vychutnat nový herní režim s nízkou latencí, který lze aktivovat trojím stisknutím tlačítka na konci sluchátka. 

Redmi AirDots S

Zdroj: Gizmochina

Každé jednotlivé sluchátko měří 7,2 mm a disponuje DSP pro chytrou redukci šumu. Baterie na jedno nabití by měla vydržet čtyři hodiny, při použití pouzdra pak dalších 12. Výrobce implementoval podporu pro hlasové asistenty Google Assistant, Siri a XiaoAI. Pro vyvolání asistenta stačí pak poklepat na tlačítko na sluchátku. 

Redmi AirDots S si stále udržuje původní cenu. Zakoupit si jej tak budete moci už za krásných 907 Kč bez DPH. V balení najdete malé, střední a velké špunty.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat