reklama

Nová AirPods mohou dorazit už příští měsíc

Nová AirPods mohou dorazit už příští měsíc
2020-04-21T19:45:56+01:00
• 21. 4. 2020

Zdroj: Dotekomanie.cz

Podle dobrého a známého leakera Jona Prossera je připravena nová generace AirPods. Ta by měla být údajně oznámena už na březnové Apple konferenci. Jon Prosser ale nyní přišel s informací, že nová sluchátka dorazí někdy příští měsíc, i když zatím není načasování pevně stanoveno. 

AirPods Pro Lite už příští měsíc

V současné době není jasné, jaké nové funkce další generace AirPods nabídne. Jedno z možností je, že bezdrátová sluchátka od Applu budou mít stejný design jako verze Pro. Hlavním rozdílem ale bude chybějící funkce noise-cancelling, tedy potlačení okolního ruchu.

AirPods Pro Lite

Foto: macrumors.com 

Za výrobu sluchátek by se měli postavit partneři z Tchaj-wanu, kteří budou v současné době více využívání pro výrobu zařízení s nakousnutým jablkem, protože probíhající epidemie v Číně výrazně ovlivňuje výrobu Apple produktů. Každopádně žádné bližší informace týkající se připravovaných sluchátek nejsou k dispozici a visí velký otazník nad tím, zda kalifornský gigant vůbec poprvé půjde cestou neobvyklého označení Lite.

Na trůnu momentálně sedí AirPods Pro, mezičlánkem jsou sluchátka AirPods 2 s pouzdrem podporující bezdrátové nabíjení a základní potřeby má uspokojovat AirPods 2 vybavená standardním pouzdrem. Daleko větší smysl by dávalo, kdyby třetí generace sluchátek byla jen ukrývána pod přívlastkem Pro Lite. Avšak až nejbližší týdny přiblíží celé nasměrování produktové řady. Sluchátka by měla být představena spolu s novými 13palcovými MacBooky Pro. 

Zdroj: macrumors.com

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim